Vánoční šlágr

30. 9. 2021 DárkyPředmětyTipy

Jaké dárky letos pořídit kolegům a obchodním partnerům? Hlavně pohodové! Pohody není nikdy dost a Bůh ví, že jí po dalším náročném roce budeme všichni potřebovat. Pojďte se s námi podívat na dárkové reklamní předměty, které neskončí v koši.

Máte pod čepicí?

Venku začíná přituhovat a když se večer člověk vrací z práce, ocenil by stylovou pokrývku hlavy. Co byste řekli na kulich z příjemného materiálu, který zahřeje vaši mozkovnu a zároveň bude ladit s outfitem? My jsme pro, a vaši kolegové z marketingového oddělení budou jistě také. Ať už zvolíte čepici z merino vlny nebo umělého vlákna, nezůstaneme u fádního designu bez nápadu. Na kulichy se skvěle hodí nášivka či výšivka v kontrastní barvě. Logo firmy na pryžové etiketě nebo personalizovaná vychytávka s názvem vašeho fotbalového týmu pro nás nejsou žádný problém. K čepici přidejte rukavice na zakázku a do třetice všeho dobrého hřejivou šálu, ať je stejnokroj kompletní.

 

Hudba pro vaše uši

Libou melodií pro vaše slechy bude náš další tip, a to doslova. Navrhněte šéfovi, že jste schopni zajistit set sluchátek, které Vám pomohou při koncentraci v hlučné open office kanceláři, a tím i k lepšímu výkonu. Výběr od nenápadných pecek až k nefalšovanému profi head setu je téměř bezbřehý, takže si vybere jak nenáročný posluchač, tak zapálený fanda to muziky, který má absolutní sluch. O čem není pochyb, je fakt, že z radosti nad tímto nápadem budou pět vysoké C všichni obdarovaní, vy budete za hrdinu a když přidáte na sluchátka repre barvy vašeho brandu, bude nadšený i šéf. Jakou technologii potisku sluchátek zvolit, Vám rádi poradíme.

Co je psáno, to je dáno

V kanceláři se bez elektroniky v dnešní době téměř neobejdeme. Další nezbytností, kterou využije naprosto každý je hezký zápisník. Atraktivní sety zdobených per, minimalistické celočerné tužky a bloky z recyklovaného papíru zažívají boom. Produkty z recyklovaného či recyklovatelného materiálu hýbou ostatně světem delší dobu. Vězte, že rozdávat zápisník na veletrhu nebo při obchodním jednání je nejen praktické, ale i rafinované. Ten, kdo od Vás blok dostane, do něj bude zaznamenávat své velkolepé idee a vzpomene si na Vás pokaždé, když vezme váš dárek do ruky. Potisk na psací bloky je opět limitován jen vaší fantazií a náš grafik vám rád pomůže představy přenést na papír.

In vino veritas

Po úspěšném jednání se sluší zpečetit úmluvu podpisem a přípitkem. Vsadíme se, že přijde vhod, když najdete ve firemní kuchyňce elektrickou vývrtku na víno. Zní to báječně – otevřít sedmičku Merlotu výjimečného ročníku bez námahy a se vší grácií jednoho stisknutí. Zážitek z nalévání lahodného moku i jeho následnou degustaci si vychutnáte lépe se stylovým vybavením. Vývrtka se dá pořídit v setu s elegantní nálevku, řezačem ochranné fólie z hrdla lahve a vakuovou zátkou, kdyby se náhodou stalo, že láhev nedopijete a budete si ji chtít schovat na později. Vlastníte-li vinařství nebo sklípek, je must-have vašeho vánočního setu. P.S.: Elektrická vývrtka po domácí výuce potěší i většinu maminek nejen z Moravy.

Značkové ozdoby

Jestli jdete s dobou a dáte na první dojem, dbáte na to, jak se klienti budou ve vaší firmě cítit hned po příchodu. Vaše recepce nikdy nevypadala lépe – umě naaranžované sukulenty, mechová dekorace a difuzér, který jemně provoní vstupní halu. Na podzim dýně, na advent stromeček. Komfortní zázemí a pohodová atmosféra jsou dnes pro spokojený tým stěžejní. Tyto aspekty nejsou bohužel samozřejmostí všech pracovišť, a o to víc vaši snahu ocení právě vaši spolupracovníci. Uvolněná nálada patří k nepsaným benefitům všedních dnů a nepochybně přispívá k dobrým výsledkům pracovních schůzek, dodá lesk prezentacím plánů i pravidelným poradám. Na letošní svátky by to ale chtělo i něco originálního. Vánoční ozdoby s vlastním brandem ocení každý estét se smyslem pro detail a vy budete mít něco, co nemá nikdo jiný. Baňky se třpytivým nápisem, skleněné ornamenty nebo fotografie natisknuté na plechových ozdobách. To vše můžete mít včetně pestrých pentlí s vlastním potiskem. stačí nám jen napsat. 🙂