Kreativní oddělení

 • Plyšák LAH HERO

  Zakázkový plyšák na míru, kterého jsme vyrobili pouze na základě jedné fotografie.

 • Lehátka - HIT

  Jeden z hitů letošního roku jsme zpracovávali pro Pepsi. Jsou jím ručně vyrobená dřevěná lehátka z kvalitních materiálů. Svojí bytelností jsou vhodná jak k bazénu, na akci, tak i do zimních středisek. A nějakou tu party taky ustojí.

 • Zakázková manažerská košile

  Pro nejširší síť stavebnin v České republice jsme navrhli a vyrobili kvalitní zakázkové košile "made to measure".

 • Plyšáci

  Pro nejmenovaného klienta jsme na zakázku vyrobili dětského plyšáka.

 • USB Flash disky

  Linet je jednou ze světově nejvýznámnějších firem na poli zdravotnických a pečovatelských lůžek a matrací. Mimo jiné jsme pro tuto firmu realizovali zakázkovou výrobu USB flash disků

 • Polokošile

  Pro firmu Heineken a její značku Krušovice jsme vytvořili novou kolekci pro hospodské při příležitosti "Ležáku za studena chmeleného"

,,Něčím mě překvapte, chceme se odlišit, jsme prostě jiní, ..."

Co si budeme povídat, v reklamních produktech můžeme stále nalézat evergreeny, které se slovem kreativita moc společného nemají, ale přece jenom fungují. Propiska s logem, levné reklamní tričko s firemním sloganem nebo lanyard ve firemních barvách. To jsou přece věci, které fungují vždycky, prostě sázka na jistotu!
Může být, ale…

Doba se mění

Před 20 lety byly reklamní produkty a rozdávačky devízou hlavně velkých hráčů. Ti nakupovali levně a ve velkých množstvích. Asi každý měl doma triko s logem automobilek nebo propisku s logem banky. Také si všichni pamatujeme, že to triko nakonec skončilo tátovi v garáži připravené asistovat při otírání špíny a propisky v lepším případě jako flusačky. A v té době to stačilo, trh nebyl tak nasycený, a když navíc to logo bylo na něčem, co používáme, tak to muselo svědčit o tom, že je firma více než vhodná k „investici“ našich peněz do jejích produktů.

V čem je to dnes jiné? Není to úplně jednoduchá otázka, ale podívejme se na trh automobilů, finančního či spotřebního zboží. Když se rozhodujeme k nákupu čehokoliv, tak si můžeme být jistí, že máme na výběr alespoň z pěti kvalitních alternativ. A v tom spotřebitel prohrává i vyhrává. Prohrává v tom, že rozhodování je peklo. Na druhou stranu vyhrává v tom, že se firmy předhánějí v nabídkách lepších služeb, servisu a dárků.

Kreativita je pouze slovo

Teď se dostáváme k jádru věci. Kreativita. Pro hodně lidí pouze slovo, pro nás je to něco, co nám pomáhá, abychom poskytovali služby, které vás odliší. Nemá smysl dlouze vypisovat o tom, jak vám pomůžeme k odlišení. Každý klient je unikátní, a proto hledáme odlišnosti v drobnostech. Pro někoho vymyslíme a navrhneme celou textilní kolekci, pro další firmu vytvoříme celou koncepci dárků klientům.

 • 1/ Identifikace vašich hlavních odlišností
 • 2/ Předvýběr možné cesty ,,zakázkové vs. katalogové" výroby
 • 3/ S grafiky a dodavateli produktů tvoříme nabídku
 • 4/ Start vzorování a výroby

Od nápadu přes grafiku až po produkt

Chcete vymyslet dárky pro klienty, novou textilní řadu nebo jenom hezkou grafiku? Obraťte se na nás, my se kreativy nebojíme. Tam, kde se ostatní práce bojí, tam jsme jako ryby ve vodě. Máme obrovskou řadu dodavatelů a grafiků, se kterými spolupracujeme. U nás si tak můžete být jistí tím, že vám vytvoříme produkty od A do Z. Od nápadu přes grafiku až po vlastní výrobu. Řekněte nám svou představu a my vyrobíme něco, co vás odliší.

Kde nás najdete

Mám zájem o spolupráci

+420 272 655 563 (Po-Pá: 9-17 hod.)

Napište nám

Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

Zkušenosti našich klientů

 • 20 let zkušeností

  20 let zkušeností

  Nejsme žádní nováčci

 • Showroom v Praze

  Showroom v Praze

  Přijďte se podívat na naší práci

 • Jsme rychlí v dodání

  Jsme rychlí v dodání

  Máme vlastní stroje a výrobu

 • Zakázková výroba

  Zakázková výroba

  Zakázkový textil je naši pýchou

 • Světová výroba

  Světová výroba

  Pouze prověření dodavatelé

 • Česko a Slovensko

  Česko a Slovensko

  Stavte se za námi osobně

Certifikace společnosti

Záleží nám na tom,s kým spolupracujeme. Proto jsme držiteli velkého množství certifikací. Níže pár příkladů.

Certifikát - confiance Certifikát - Psi Certifikát - sedex Certifikát - fsc Certifikát - FairWear Foundation Certifikát - pefc Certifikát - sreepur