Zakázková výroba textilu

Nemusíte se spokojit s tím, co mají ostatní.

Co si u nás klienti nejčastěji objednávají?

  • Výrobu a potisk triček, mikin, zástěr, uniforem, ručníků a dalšího reklamního textilu přesně podle svých představ.
  • Návrh originálního designu pro doplnění firemní identity.

Naše vlastní výrobní kapacity a léta praxe nám dovolují přijímat i složité a rozsáhlé zakázky. Navrhneme a vyrobíme cokoliv, co si náš klient žádá. Sami si zvolte nebo si od nás nechte doporučit materiál, střih, gramáž, techniku potisku (sítotisk, 3D tisk atd.) či umístění výšivky. My se přizpůsobíme…

Jak celý proces funguje?

Poté, co nás kontaktujete, se vám obratem ozveme a prokonzultujeme konkrétní zakázku. Zakládáme si na osobním přístupu a vždy se vám budeme snažit vyjít ve všem vstříc. Přivítáme vaše dotazy, připomínky a návrhy. Společně vytvoříme produkt, který bude 100% odpovídat vašim představám.

Následně odešleme podklady do našich výrobních kapacit (továrny, tiskárny, šicí dílny), kde začne samotná výroba. V případě velkých zakázek se můžeme domluvit na vzorku vybraného reklamního textilu. Doba zpracování závisí na rozsahu a složitosti zakázky. Naše výrobní kapacity nám umožňují dokončit vše rychleji než společnosti, jež spolupracují s externími dodavateli.

  • 1/ Kontaktujte nás a následně spolu dopodrobna probereme vaši představu
  • 2/ Na základě požadavků vytvoříme cenovou nabídku
  • 3/ Po odsouhlasení vzorujeme a vzorek máme zpravidla do 1 týdne
  • 4/ Začínáme s výrobou celé zakázky

Mám zájem o nacenění

Vyplňte formulář a sdělte nám svou představu

Chci nacenit

Nevíte, co přesně hledáte?

Během několika rychlých kroků společně zjistíme, co pro vás můžeme udělat, a dáme tak novou tvář vašemu brandu.

Pojďme KROK ZA KROKEM

Přijďte si prohlédnout naši práci

Fotbálek nebo kávu?!

S klienty jsme parťáci, a proto u nás nečekejte žádné škrobené košile a ztuhlé úsměvy. Když se zastavíte v našem pražském showroomu, tak si můžeme jednání zpříjemnit fotbálkem (ano, i ten umíme, i když papírový) nebo výbornou brazilskou kávou. U nás se chceme prací bavit a věříme tomu, že se klienti baví s námi.

Zakázková výroba od A do Z

Jako jedni z mála máme velmi dobře vybavenou vzorkovnu a rádi vás zde osobně uvítáme a předvedeme více jak 2 000 kusů na zákazku vyrobeného reklamního textilu a reklamních předmětů. Na vše si budete moci sáhnout a udělat si tak lepší představu o tom, jak by měl vypadat váš konečný výrobek.

To, co vás nesmí minout, je náš naprosto unikátní katalog pro tvorbu zakázkového textilu. Jedná se o zcela ojedinělou záležitost, která je tím správným prvním krokem k tomu, abyste … tak to už stačí, raději nám napište a my vám jej ukážeme osobně.

    Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

    Zkušenosti našich klientů