Jak nakopnout branding 3Déček?

6. 5. 2020 Předměty

Být při propagaci firmy in, není žádná fuška, když se svěříte do rukou ostřílených profíků. Je moře předmětů, které povědomí o vaší společnosti chytře rozšíří a vůbec nemusí jít jen o obyčejné hrnky nebo tužky, co neurazí, ani nenadchnou. Potřebujete kapku osobitosti, trefný nápad, léta drilu a zkušeností a máte základní přísady úspěšné reklamy. Doufáme, že jste připraveni na vítězný gól, protože vás za malou chvíli provedeme cestou k brandovému mistrovství.

Abychom vás vybavili na předváděčku novinek, veletrh či firemní akci s kolegy, zajistili hodnotné a originální prezenty pro vážené klienty a významné persony vašich korporací a vůbec zviditelnili společnost způsobem, který ostatní chytne za srdce, mysl i peněženky – musíme vědět, jak na to. Nejen slovy, ale i prakticky. Nahlédněte pod pokličku našim technickým řešením. Dnešní článek bude celý o nich.

Odíváme předměty

Na stánku promující vaši firmu, můžete hrdě vystavit široký repertoár s vlastním logem od brandovaných sportovních míčů, přes cool brýle až po pár kuchyňských pomůcek z ekologických materiálů. Na tyto předměty, jež si zájemci mohou osahat, lze použít TAMPONTISK, protože je tvarově přizpůsobivý a zvládne přenést obrázek z roviny na povrch téměř jakéhokoli tvaru – plochý, válcový, kulový i s texturou. Poradí si dokonce se složitými úhly. Je vhodný na plast, kov, dřevo i papír.

 

Sázka na jistotu

Protože je tisk pomocí tamponu rozměrově omezený na předměty o větší tiskové a zároveň rovné ploše volíme SÍTO. Bezva sedne na textilie, plast i papír. Ale co když chcete na vaše 3Déčko foto kvalitu tisku? Ani tady nejsme v úzkých! Můžete mu naordinovat i UV digitální tisk, jehož výsada je rychlý proces výroby. Ten kromě dřeva zvládne i povrch kovový, plastový a skleněný. Ať už zvolíte katalogou nebo zakázkovou výrobu, vybereme univerzální řešení s jistým úspěchem.

Kolem dokola

Stejně jako Země není plochá i předměty k potisku jsou nejrůznějších tvarů. Pro pravidelné válcové předměty tu máme ROTAČNÍ sítotisk či digitál anebo ROTAČNÍ laser. Máte-li v ruce například láhev s bambusovým víčkem, jež chcete brandovat, laser je spolehlivý parťák a můžete využít metody tzv. GRAVÍROVÁNÍ. Copak to je, ptáte se? Nápis, logo nebo název značky se pomocí laseru nebo frézky vryje do kovu, dřeva i plastu. Výsledek je efektní a vydrží ještě dlouhá léta, což je s aktuálním trendem udržitelnosti trefa do černého.

Hodina chemie

Pro ty, jež se zuby nehty drží zajetých kolejí v podobě propagačních hrnků, tašek a lanyardů máme příjemnou zprávu. Nemusíte vstupovat na neprobádané území, stačit jen zatraktivnit design, který dodá vaší klasice nový lesk. Chcete potisknout láhve na pití nebo cestovní zavazadla? Není problém a co na nich mít fotku ambasadora vaší firmy? Díky SUBLIMACI budete moct vdechnout život a barvu nejrůznějším produktům ze syntetického materiálu. Barvy se do podkladu vpijí a už se jí nepustí. Zavazadlo pro hostesky vás tak bude promovat, kudy budou chodit.

Chcete propagovat správně? Víte, co je pro vaši firmu nejlepší nebo si chcete nechat odborně poradit? O vaši zakázku se postaráme od začátku do konce. Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.