Zakázková výroba 3D předmětů

Pro ty, kteří nenásledují dav

Co si můžete představit pod zakázkovou výrobou zřejmě nebude problém. Tou hlavní otázkou je, proč zakázkovou výrobu vůbec řešit. A odpověď? Odlišnost. Každý, kdo nechce na trhu zapadnout jako šedá myš, cítí, že nejlepším způsobem prezentace svého brandu je něco nového, neotřelého, zajímavého – to, co vystihne pravou podstatu a duši dané firmy. Ono se to jednoduše řekne, ovšem složitěji provede. Hodně firem chce udávat trend a být velmi úspěšné, ale skutečně málo firem ví, jak na to. V našem oboru tento velice náročný úkol padá na markeťáky a nákupčí. A naším cílem je jim dodávat podporu – každý den čerpáme novinky, trendy a šílenosti. Proto se námi nechte inspirovat, ať už jde o celobrandovanou propisku, svačinové boxy nebo lehátka na festival. Fantazii se meze nekladou.

  • 1/ Ujasnění myšlenky a výběr zakázkového předmětu a designu
  • 2/ Vzorujeme a ladíme vzhled finálního produktu
  • 3/ Samotná výroba
  • 4/ Je vhodné opatřit zakázkový produkt certifikací, ale nebojte, my jsme na to profíci

Máte zájem o cenu?

Vyplňte, co konkrétně poptáváte a my se vám ozveme s cenou.

Chci cenu

Nevíte, co konkrétně chcete?

Nemáte-li jasno, co přesně potřebujete, náš průvodce Vám pomůže.

Pojďme KROK ZA KROKEM

Nenechte se omezovat

Když katalog nestačí

Za 20 let v oboru samozřejmě víme, že novinky a trháky tu jsou pro všechny. Určité procento klientů chce nejnovější pecky, ale nakonec skončí u ozkoušené kvality. Proč vyrábět kolo, když už je dávno vymyšlené. Katalogové předměty vám vyhovují, ale přece jen chcete vlastní grafiku, celopotisk či další detaily? Naše zakázková výroba je řešení!

Chcete si jednotlivé výrobky prohlédnout a přesvědčit se o kvalitě jejich zpracování?

Jako jedni z mála máme velmi dobře vybavenou vzorkovnu a rádi vás zde osobně uvítáme a předvedeme více jak 2 000 kusů na zákazku vyrobeného reklamního textilu a reklamních předmětů. Na vše si budete moci sáhnout a udělat si tak lepší představu o tom, jak by měl vypadat váš konečný výrobek.

    Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

    Zkušenosti našich klientů