Kdo jsme a koho k sobě hledáme

Výpis volných pozic

Pohoda vítězí

Jsme Attack Promotion – reklamní agentura, která vyrábí a zajišťuje reklamní předměty a oblečení pro firmy. Nejsme klasická katalogová agentura a jsme si jistí, že jiní nikdy nebudeme. Zákazníkům dopřáváme službu end-to-end a osobní marketingový servis – pečujeme o jejich pohodu a jistotu, že všechno bude hotové v pohodě a včas.

Každý den pomáháme lidem, každý den můžeme udělat radost někomu, s kým spolupracujeme. I když to od každého z nás vyžaduje dělat kroky navíc, i když je to každodenní boj o drobná vítězství nad termíny a časem, naše práce nás naplňuje a baví. Máme skvělý pocit z toho, že klientovi umíme vytrhnout trn z paty. A z toho, když vidíme lidi kolem sebe, jak používají naše propagační předměty nebo nosí trička v barvách klientských značek, jako je Plzeňský Prazdroj, Kofola nebo 02.

Svoboda v plnění cílů

Základem naší firemní kultury je vysoká osobní autonomie a orientace na výkon.

Naši obchodníci jsou více business developeři než prodavači propisek. Pružně reagují na požadavky klientů, přizpůsobují jim nabídku a jejich spokojenost si berou osobně. Zklamaný proto bude každý, kdo si představuje práci od devíti do pěti,
s rozpisem úkolů od šéfa a dlouhými přestávkami na kafíčko. Není to zkrátka práce pro každého. Spokojený u nás bude ten, kdo si chce vydělat nadstandardní peníze a chápe, že bez výsledků, nasazení a flexibility k němu nepřijdou.

Tiskové a digitální technologie

Jsme inovátoři a nebojíme se novinek. Trh reklamních předmětů směřuje do online prostředí a digitálních technologií – a my jsme při tom. Vytvořili jsme vlastní e-shop, který zlepšuje řízení skladových zásob a rychlost dodávek reklamních předmětů do firem. Ve skladech máme digitální tiskové technologie, které dokážou tisknout až 500 kusů triček za den. Na potřeby klientů tak můžeme reagovat pružně a bleskově. Nové technologie jsou zkrátka směr, kterému věříme.

Vision Days a sport na Hamru

Naši lidé mají možnost zasahovat do směřování firmy – a my je v tom podporujeme. Jednou za 3 měsíce se všichni setkáváme na Vision Days, kde se spolu otevřeně bavíme o věcech, které fungují i nefungují. Naši zaměstnanci ví, že práce bude taková, jakou si ji udělají. Vedeme je k tomu, aby za firmu i pracovní prostředí cítili odpovědnost – a nebáli se dělat změny k lepšímu. V Attacku je spousta sportovců a v tomhle ohledu máme kanceláře na ideálním místě. Hned za domem je sportovní areál Hamr, kde se potkáváme i na společných akcích.

SPORTINATOR a TRIKATOR

Pro osvěžení vlastníme dva e-shopy, Sportinator a Trikator. Týmy, které je mají na starosti, přinášejí do Attacku nové trendy, lehkost a nadsázku. Vytvářejí tím ve firmě různorodost, co se silných stránek a expertízy týče.

Naše e-shopy se specializují na výrobu a prodej „mocných triček” a sportovního oblečení. Trikátor je jedním z největších tričkových e-shopů v ČR. Koupíte na něm nejen trika s originálními a vtipnými motivy, které reagují na aktuální dění v politice a ve světě. Sportinátor naopak nabízí oblečení na všemožné sporty.

Náš tým

Připojte se k nám

Logo

Obchodník Nová

Praha, Brno

Full-time

Více informací

Kanceláře a sklady v Praze

 • 20 let zkušeností

  20 let zkušeností

  Nejsme žádní nováčci

 • Showroom v Praze

  Showroom v Praze

  Přijďte se podívat na naší práci

 • Jsme rychlí v dodání

  Jsme rychlí v dodání

  Máme vlastní stroje a výrobu

 • Zakázková výroba

  Zakázková výroba

  Zakázkový textil je naši pýchou

 • Světová výroba

  Světová výroba

  Pouze prověření dodavatelé

 • Česko a Slovensko

  Česko a Slovensko

  Stavte se za námi osobně

Certifikace společnosti

Záleží nám na tom,s kým spolupracujeme. Proto jsme držiteli velkého množství certifikací. Níže pár příkladů.

Certifikát - confiance Certifikát - Psi Certifikát - sedex Certifikát - fsc Certifikát - FairWear Foundation Certifikát - pefc Certifikát - sreepur
play