Ostatní služby

,,Rozumíme, zařídíme, uskladníme, dopravíme a čím ještě posloužíme...?"

Rozdíl, na který sázíme, je v přístupu našich lidí k zákazníkům a jejich zakázkám. Ty se odvíjejí od jejich více či méně určitých představ a přání. S nimi si lze kreativně hrát, ale když je vyrobeno, nastane okamžik, kdy už vše musí běžet, jako po drátku. Není čas hledat sever. Někdo musí vědět, kam vše uskladnit nebo expedovat. A i na to jsme experti!

  • 1/ Každé marketingové oddělení „něco“ vyrábí, skladuje a posílá
  • 2/ Rozšířili jsme proto postupně naše služby
  • 3/ Od výroby ke komplexní péči o naše klienty
  • 4/ Vždy slušně, v pohodě a s orientací na výsledek

Mám zájem o nacenění služby

Vyplňte formulář a sdělte nám svou představu

Chci nacenit

Nevíte, co přesně hledáte?

Během několika rychlých kroků společně zjistíme, co pro vás můžeme udělat, a dáme tak novou tvář vašemu brandu.

Pojďme KROK ZA KROKEM

Co dalšího umíme

Expedice
Attackshop

Objednávání a vykazování

Vše na jednom místě, přehledně a srozumitelně. S tímto cílem jsme pro naše stálé klienty vytvořili objednávkový elektronický systém, ve kterém nejenže objednají, co si přejí, ale také mají k dispozici veškeré související přehledy a statistiky. Nemáme jeden e-store, ale celou řadu a ve více jazycích.

Příprava před tiskem

Nelze být úspěšný bez přípravy a u tisku to platí dvojnásob. Proto věnujeme maximální pozornost DTP zlomu, korekturám a překladům. Co neumíme sami řešíme s renomovanými partnery. Schvalovací proces stavíme vždy klientům na míru (vč. víceúrovňového schvalování) tak, aby byl pomocí a ne komplikací. Ano, všichni se bojíme chyb, ale právě proto děláme vše tak, abychom pravděpodobnost jejich vzniku minimalizovali.

Tisk a výroba

Co všechno umíme? Kde začít? Zkuste zde.

Sklad a logistika

Skladové prostory si pronajímáme u Říčan u Prahy. Díky dlouhodobé spolupráci s logistickým centrem máme k dispozici veškeré potřebné zázemí, které začíná dostatečným počtem paletových míst a končí profesionálně vedeným skladovým hospodářstvím. Standardem je detailní přehled o všech skladových položkách založený na označení štítky a čárovými kódy. Jejich skenování usnadňuje a zrychluje našim lidem expedici. Jo a na balení je u nás expert Pavel :o).

    Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

    Zkušenosti našich klientů