Katalogové předměty

Desítky tisíc 3D předmětů, ale o tom to není...

Představte si jakýkoliv 3D předmět. Máte? Je téměř stoprocentní jistota, že jej u nás naleznete. Není problém sehnat propisku, lanyard nebo jiné produkty, které chce každý klient, a to ještě za super cenu. Dnes je hlavním klíčem k úspěchu vhodný výběr, který opravdu zaujme. V žádném případě vám nechceme předkládat hory katalogů, abyste si vybrali. Od klientů zjišťujeme jejich potřeby a potom jim dáme na výběr z jednoduše porovnatelných variant. Vyhlásili jsme válku rozhodovacím paralýzám.

  • 1/ Společně vyřešíme problém, který většinou netkví v tom, zda zvolit propisku nebo klíčenku, ale jak zaujmout.
  • 2/ Problém máme, takže předkládáme řešení - cenová nabídka.
  • 3/ Na monitoru to vypadá skvěle, tak si to ověříme a objednáme vzorky.
  • 4/ Začínáme s výrobou a v průměru do 10 dnů máte vše u sebe.

Máte zájem o nacenění?

Vyplňte, co konkrétně poptáváte, a my se vám ozveme s cenou

Chci cenu

Nevíte, co přesně chcete?

Během několika kroků společně zjistíme, co pro vás můžeme udělat a dáme tak novou tvář vašemu brandu.

Pojďme KROK ZA KROKEM

Přijďte si prohlédnout naši práci

Fotbálek nebo kávu?!

S klienti jsme parťáci a proto u nás nečekejte žádné škrobené košile a ztuhlé úsměvy. Když se zastavíte u nás na Showroomu v Praze, tak si můžeme jednání zpříjemnit fotbálkem (ano, i ten umíme, i když papírový) nebo výbornou brazilskou kávou. U nás se chceme prací bavit a věříme tomu, že se klienti baví s námi.

20 let drilu

Tisíce zrealizovaných zakázek, při nichž nám pod rukama prošly statisíce 3D předmětů. Co to znamená pro vás? Ať už jste více či méně zkušený nákupčí, marketingový manager či asistentka ředitele, oceníte, že to co s námi budete projednávat, jsme už pravděpodobně v minulosti zdárně vyřešili. Pro vás je to první jízda, ale pro nás už je to prozkoumaný terén. Pracujeme jako tým a veškeré pozitivní i negativní zkušenosti si ve firmě předáváme, abychom se společně posouvali stále kupředu.

    Přílohy: (Velikost souboru: max 2 MB)

    Zkušenosti našich klientů