Flex a flok

Levně a moderně nažehlit

Flex na dresy je jasnou volbou

Flex je jednoduchá technologie potisku používaná zejména pro oblečení (sportovní dresy, vánoční firemní trička atd.). Nejčastěji si od nás zákazníci objednávají potisk triček čísly. Princip je snadný. Motiv, který chcete tisknout, na plotteru vyřízneme ze speciální fólie a nažehlíme ho na textil.

Sametový vzhled s flokem

Technologie floku patří k tomu modernějšímu, co vám můžeme nabídnout. Pro potisk se používá speciální floková (nažehlovací) fólie, ze které se pořídí plotterový řez. Ten se následně přenáší na textil ještě za tepla, stejně jako tomu je např. v případě transferového potisku. Výsledný motiv připomíná samet. Jeho povrch je hebký a příjemný na omak.

  • 1/ Levnější varianta transferu
  • 2/ Sametový efekt
  • 3/ Vystupuje z textilu - 3D efekt
  • 4/ Vhodné jako náhrada za výšivku

Chci nacenit technologii

Zajímá mě jaké jsou ceny za tuto technoligii.

Chci zjistit ceny

Pořád nemáte jasno?

Spusťte našeho průvodce a zjistěte, co je pro vás to vhodné.

Zkuste KROK ZA KROKEM

Výhody flexu

Flex je finančně celkem nenáročný. Není třeba platit za přípravu motivu ani objednávat obrovské množství textilu. Rádi vám s touto technologií vytvoříme jen několik kousků oblečení.

Pro který typ textilu je technologie vhodná?

Trička Polokošile Košile Mikiny Sport a fitness Bundy

Výhody floku 

Flok se používá především tehdy, když chcete vytvořit něco skutečně pěkného. Oblečení s flokovým potiskem působí velmi efektně a moderně. Při zvolení správné barevné kombinace tak můžete získat stylový pracovní oděv nebo dárek pro své obchodní partnery.

Pro který typ textilu je technologie vhodná?

Trička Mikiny Polokošile Košile

Máte zájem o technologii? Kontaktujte nás, vytvoříme pro vás nabídku.

Máme velmi dobře vybavenou vzorkovnu a rádi vás zde osobně uvítáme a předvedeme více jak 2 000 kusů na zakázku vyrobeného reklamního textilu a reklamních předmětů. Na vše si budete moci sáhnout a udělat si tak lepší představu o tom, jak by měl vypadat váš konečný výrobek.

Kontaktujte nás