Transfer

Opakujte a šetřete

Transferový tisk je velmi podobný sítotisku. Rozdíl spočívá v tom, že místo přímého tisku (z šablony rovnou na textil) využívá metodu přenosu na transferový papír. Teprve ten je přikládán na vybranou látku a zažehlován při teplotě 180 stupňů Celsia. Díky tomu jej lze využívat tam, kde není možné použít sítotisk (batohy, klíčenky a další netradiční textil), nebo jako samostatný příbal v podobě nažehlovací fólie. Typickými zákazníky jsou firmy, které mohou ušetřit náklady výrobou log a motivů do zásoby.

  • 1/ Super rychlý potisk
  • 2/ Tisknete přímo u vás ve firmě
  • 3/ Tisknete na kapuce, límce i kapsy
  • 4/ Možnost personalizace

Chci nacenit technologii

Zajímá mě jaké jsou ceny za tuto technoligii.

Chci zjistit ceny

Pořád nemáte jasno?

Spusťte našeho průvodce a zjistěte, co je pro vás to vhodné.

Zkuste KROK ZA KROKEM

Výhody transferového tisku 

Pro účely tištění propracovaných firemních log jistě oceníte možnost realizace složitých barevných soutisků. Tato skutečnost dělá z transferového tisku ideální technologii pro potisk triček fotografiemi a tisk velkých detailů loga. 

Pro který typ textilu je technologie vhodná?

Trička Polokošile Košile Mikiny Sport a fitness Tašky Bundy Pracovní oděvy a gastronomie

Máte zájem o technologii? Kontaktujte nás, vytvoříme pro vás nabídku.

Máme velmi dobře vybavenou vzorkovnu a rádi vás zde osobně uvítáme a předvedeme více jak 2 000 kusů na zakázku vyrobeného reklamního textilu a reklamních předmětů. Na vše si budete moci sáhnout a udělat si tak lepší představu o tom, jak by měl vypadat váš konečný výrobek.

Kontaktujte nás