Basics with Attack Promotion

21. 5. 2020 Aktuality

Bývá oříšek vybrat si vhodnou propagaci na 3D předměty a spolehnout na druhé, že se postarají o její výrobu a celkově hladký průběh spolupráce. Za nás mluví 20let zkušeností, tisíce úspěšně dokončených zakázek a stovky spokojených klientů. Na co koukat, když jste nováček na trhu? Podívejte se s námi na základní možnosti a ušetřete si vrásky na čele, protože naše studnice nápadů je téměř bezedná.

Není to o konkrétní věci, ale správném zacílení

Když investujete čas a finance do propagačních materiálů, zřejmě nechcete, aby lapaly prach. Potřebujete zaujmout. Což většinou není o tom, jestli rozdat flashku nebo klíčenku, ale jak své sdělení podchytit, aby zůstalo v paměti klientů, zákazníků a partnerů na dlouhý čas.

Nakupující, kteří za námi přijdou, mají vesměs 2 možnosti:

Blažené propojení aneb z klasiky hit

Představte si obyčejný deštník. Klient, který vybírá z katalogu, má oproti zakázkové výrobě menší možnosti úpravy. Přesto je to skvělá cesta, jak opatřit názvem firmy nějakých 20 000 nabízených předmětů. Slušný výběr, že? Rozhodovací paralýzy se přitom nemusíte bát. Nejdříve zjistíme, jaké máte představy, následně od nás dostanete na výběr jednoduše porovnatelné možnosti řešení. Ale zpět k naší ukázce. Zvolili jste paraple. Průměrná nákupní cena jeho katalogové varianty z umělých vláken se u našich dodavatelů pohybuje kolem pár desítek korun za kus. Teď na něj přidáme vaše logo. Pak si stačí počkat, až se zhorší počasí a nadejde čas, aby obdarovaný zazářil před všemi, kteří jej na ulici minou.

Dbajíc na detail

Zakázková výroba je volbou číslo jedna pro každého, kdo dbá kromě praktičnosti také na komfort a design. Umožňuje si vyhrát s jednotlivými díly a povýšit celek na osobitý kousek – klidně i velmi luxusní. Budete-li si přát, plachtu deštníku pokryjeme vaším sdělením, názvem firmy, logem, citátem, vtipnou myšlenkou, nebo třeba podpisy a vzkazy zaměstnanců. Celopotisk dává dostatek prostoru na poděkování zákazníkům za přízeň i další motivy. Na řadě je provedení. Je libo vystřelovací golfový deštník o průměru 120-140 cm, pod který se vejdou pohodlně dva, anebo jen skládací, ideální do kabelky? Hledáte-li dar pro váženého klienta, proč mu nedopřát něco extra? Klasickou hůl nahradíme za elegantní a pevnou dřevěnou, rukojeť vyložíme perletí. Pak do ní stačí vyrýt jméno či iniciály podarovaného a užít si nefalšovanou dávku úžasu a radosti.

Byla by to obyčejná tužka, kdyby nepřišel nápad…

…a vznikla sympatická propiska pro Plant-a-tree-pen.com s plastovým zeleným listem coby úchytem a malinkou zabudovanou přihrádkou. V ní jsou skryta semínka stromu, která obdarovaný může zasadit a vypěstovat si svou vlastní dřevinu. Od miminka. Ambice téhle tužky jsou nasnadě – zaujmout ekologicky smýšlející osoby, podnítit v nich pěstitelskou touhu a zájem o další produkty společnosti. Chcete i vy něco, nač budou ostatní vzpomínat?

Špetka alchymie a dvě kopy praxe

Takhle bychom mohli pokračovat dál. Nejde ani tak o to, jak váš brand na 3Déčka dostat – jestli zvolit epoxidovou samolepku, lanyard, sítotisk, výpal, aplikaci tamponem, použití laseru, formát výšivky, nášivky atd. Podstatné je, že poselství, které chcete předat dál, můžeme natisknout, vypálit, vetkat, vnořit a jinak dostat na takřka jakoukoli věc a materiál, co si jen dokážete představit. S designem vám naši grafici pomůžeme také. A když představa nestačí, stavte se do našeho show roomu, kde si budete moci vše na vlastní kůži otestovat.

Máte zájem? Napište nám nebo zavolejte. Společně objevíme to nejlepší řešení právě pro vás.