Zpátky do školy

16. 8. 2017 Dárky

Prázdniny se nezadržitelně blíží ke konci a všem školou povinným končí dvouměsíční leháro. Návrat bývá pro všechny, kteří nepatří ke klasickým šprťákům, obvykle nutným zlem. Jediné pozitivum bývají kamarádi a přestávky. Tak proč jim ten návrat do školních lavic trochu nezpříjemnit?

Vymazlené školní potřeby ocení každý

Školní potřeby se můžou zdát jako omletá klasika, ale pokud jste ve škole už nějaký ten pátek, tak obvykle nemáte dokonale srovnané pastelky podle barev, ořezané tužky, nadepsané sešity a učebnice jako ze žurnálu. Obvykle jste první den rádi, že najdete jedno pero, které píše. Radost tak uděláte školákům prakticky vším. Co takhle tedy udělat pro své fanoušky, ratolesti klientů či zaměstnanců nebo na event, který na září chystáte pro děti i rodiče, balíček první školní pomoci. Tužky, pera, gumy, sešity, pravítka, kružítka a další nutnosti, které můžete obrandovat svým logem, heslem nebo potisknout tváří vaší značky, ulehčí každému školákovi zářijový nákupní maraton. Popularitu tak máte u všech zaručenou!

Fresh sváča

Všichni školáci se do školy těší obvykle pouze na dvě věci: kamarády a svačinu. Kamarádi obvykle přijdou přirozeně sami. Svačina už sama neudělá. Těm mladším či opečovávaným ji stále dělá maminka. Zbytek si po večerech maže chleba sám. Všichni však ví, že dobrá sváča zpříjemní každý školní den!

Víte však, jak je obtížné udržet chleba v ubrousku hozený na dno tašky mezi učebnice ve stále stejném tvaru? Naštěstí se tu nabízí parádní výbava, se kterou zachráníte každému školákovi svačinu, a tedy prakticky celý jeho den. Tím zázrakem jsou svačinové krabičky a lahve. Tvarů, materiálů, barev možností je ohromné množství, takže ve vaší fantazii se meze nekladou. Co takhle nějaký vtipný claim na spodek krabičky, až svačina zmizí v žaludku?

Za stylaře ve škole

Praktické věci samozřejmě každý ocení, ale mezi spolužáky nemůžete být out a musíte vytasit ty nejlepší technické i stylové vychytávky. Kdo nemá sluchátka, fidget spinner a stahovací vak na záda, jakoby nebyl. A rozhodně neuděláte chybu, když do vašeho balíčku “Back to school“ přidáte vaše firemní flashky, rozbočovače, nabíječky, powerbanky, stojánky na telefon, selfie tyče či repráčky. Holt moderní doba je moderní doba a bez vychytávek si u spolužáků neškrtnete.

Říká se, že mladá generace je naše budoucnost, tak proč jim ten návrat do školy neudělat příjemnější? Věřte, že se i díky maličkosti stanete jejich oblíbená značka!