Zpátky do školy

23. 7. 2020 AktualityPředměty

Prázdniny jsou v plném proudu a ti, kteří vidí dál, než na špičku svého nosu se už prozíravě ptají: Co bude po prázdninách ve světě reklamních předmětů hitem? Kdo přinese nejvíc cool vychytávku a komu se bude na lavici vyjímat nejeden designový kousek? To se dozví všichni, kdo nepodcení první větší marketingovou akci po karanténě. Buďte s námi o krok napřed a vychutnejte si letošní začátek školního roku v klidu.

V síti

Nemusíte se bát, nehodláme tu rozvádět debatu na citlivé téma, jen chceme zviditelnit poctivý český výrobek – síťovku. S touhle praktickou pomůckou nakupovaly už naše babičky a my tuto tradici rádi přeneseme i do moderní doby. Koneckonců, používání síťovky jde ruku v ruce s ekologickým hospodařením, kdy se vyhnete mikrotenovým sáčkům i tuně papírových tašek, které musíte třídit. Doplňte síťovku o eco-friendly pytlík na ovoce a zeleninu a vyšperkovali jste nákup k maximálně ekonomickému řešení. Kdo by nechtěl ušetřit nervy i peníze?

Sbalte saky paky…

…taky stahovací vaky. Vlastnosti mají totiž jedna báseň – jsou lehké, skladné a objemné. Design batůžku může být prakticky jakýkoliv si budete přát. Naši grafici vás nenechají ve štychu, v případě že byste s vizuálem potřebovali pomoci. Zvládneme nápisy i obrázky a poradíme Vám s cool brandingem. Na textilu nepřehlédnete nášivku nebo výšivku, která zůstane jako nová i po několika vypráních. Přidejte na batoh kapsu reflexní páskou s kontrastními popruhy a děti jsou na výlet parádně vybavené.

Povinná výbava školáků

Dětský den, školní olympiáda nebo soutěž mezi třídami si zaslouží pořádné ceny pro účastníky. Staňte se sponzorem a přihoďte do tomboly například set školních potřeb. Tužky, gumy, pravítka, ořezávátka či bloky na kreslení využijí do jednoho všichni žáci. A design? Vždycky zabodujete s oblíbenými pohádkovými postavičkami nebo klidně popusťte uzdu své kreativitě a nechte sady vyrobit ve firemních barvách. Budou vám dělat reklamu při každém tahu.

Buďte multifunkční

Zkuste uhádnout, oč jde. Je to příjemné na dotek, využijete jej ve dne i v noci, v zimě i létě, venku i vevnitř a vejde se do každé kapsy. Přihořívá? Tak my vám to prozradíme. Řeč je o multišátku, který opravdu všichni unosí při mnoha příležitostech, obzvláště na výletech a při sportování. Zakryjte si při sychravém počasí krk, při běhu z něj vykouzlete čelenku a v létě ochrání hlavu před sluncem. Šátkům se někdy pro jejich tvar přezdívá tubusy. Získáte tak 360° plochu na potisk, který nikdo nepřehlédne. Složení materiálu si můžete upravit podle vašich představ, stejně jako použití barev. Rychle po praní s ostatním prádlem uschne, a tak bude bryskně připraven na další výpravu.

Dejte K.O. okoralému chlebu

Osobní strážce svačin bývá vyroben z certifikovaného zdravotně nezávadného materiálu a uchová vaše potraviny v bezpečí do té doby, než se majitel vrhne na obsah krabičky. Svačinové boxy nejsou jen pro malé děti, poslouží k uložení zbylých potravin v lednici i k rychlé přípravě v mikrovlnné troubě. Údržba je také snadná, záleží samozřejmě na výběru, ovšem většina svačinových boxů může být umývána v myčce. Vyberte si takový, jehož víko lze brandovat – ať už efektním potiskem, s měnitelnými obrázky nebo ten, který si děti mohou pomalovat samy a zabodujte na každé akci.

Be powerful!

Dnes, kdy potřebujeme být stále online a k zastižení, je výkonná powerbanka při cestování absolutní must have. Na festival či cestu vlakem tedy příště přibalte lithiovou 1200mAh powerbanku s dlouhou životností a několika vstupy. Můžete ji nechat brandovat nálepkou nebo atraktivním potiskem. Logo firmy nebo vaše motto doladí přenosnou nabíječku k dokonalosti. Další výhodou je její skladnost – transformujte ji po použití do kompaktní klíčenky a bude tak vždy po ruce. Tahle energie sbalená na cesty se vyplatí objednat na zakázku i pro kolegy a máte letos Vánoce ve firmě vyřešené.