Znovupoužitelné bavlněné roušky

23. 3. 2020 Aktuality

Chránit sebe a své okolí se stalo nutností všech. Na spoustě stránkách čtete heslo #RouškyVšem, ale z běžné povinné výbavy zdravotníků se náhle stalo nedostatkové zboží, za které se platí zlatem. Ti, jež nemají kapacitu či schopnosti na domácí vyrábění ústenek, se musí obrátit na pohotové obchodníky. Zmobilizovali jsme spolehlivé dodavatele a přinášíme možnost nákupu certifikovaných roušek, které budou chránit vás, vaše kolegy a zaměstnance.

Dbáme na kvalitu roušky

Aby obličejová maska maximálně splnila svou funkci a ochránila to nejcennější co máme, je potřeba hledět na kvalitu a udržitelnost použité látky. Roušky z dílny Attack Promotion jsou vyráběny ze 100% certifikované zdravotně nezávadné bavlny. Používáte tedy spolehlivější ochranu než staré rozstříhané tričko či látkový kapesník. Materiál, z níž jsou ústenky ušité, musí být pro eliminaci nečistot a virových stop možné vyvařit na 90° stupňů. Poté lze roušku použít znovu. I tento standard námi nabízené roušky splňují.

Kolika lidem jsme schopni krýt záda?

Kapacita výroby dosahuje 50 000 kusů týdně. Ústenka by se měla po dvou hodinách aktivního nošení měnit, počítejte tedy s několika kusy pro jednu osobu na den. Ti, jenž musí z pracovních důvodů opustit karanténu, mají podle nařízení Vlády ČR dnes povinnost roušku nosit. Každou roušku balíme do separátního sáčku, aby se zachovaly vysoké hygienické standardy. Vše je pečlivě a bezpečně nachystáno proškoleným personálem. Doručení můžete očekávat v rozmezí 10-14 dní od objednání.

Chránit a pomáhat

V podobných situacích je občas potřeba vyměnit si role a převzít zodpovědnost. Když stát selhává, musí si jednotlivci a firmy navzájem vyjít vstříc a prokázat solidaritu. Cena za kus se pohybuje mezi 27-35 Kč bez DPH dle rychlosti dodání a především dle kurzu měn, za které nakupujeme. Naše marže pokrývá pouze náklady spojené s výrobou a dovoz.  Podporujeme tak dostupnost ústenek pro lékaře, zdravotníky, hasiče, policisty, prodavačky, kurýry, ošetřovatele v domovech důchodců a samotné seniory, jež jsou momentálně na zdraví nejvíce ohroženou skupinou. V průběhu několika dnů budeme k objednávkám na sesterských e-shopech TRIKATOR + SPORTINATOR ke každé objednávce přidávat roušku zdarma.

Buďte hrdinou

Na základě velké poptávky je potřeba reagovat co nejdříve, jelikož zájem o obličejové masky má doslova celý svět a naše kapacity se rychle naplňují. Pomozte nám chránit společné zdraví a neberte současnou situaci na lehkou váhu. Informujte zaměstnance o nutnosti dodržování pravidelných hygienických návyků na pracovišti a dezinfikujte používané přístroje, jelikož stopy kapénkou přenosného virusu se na různých materiálech drží několik hodin. Ochráníte tak chod vašeho podniku v krizové situaci a vaše zaměstnance, kteří vám budou nejen vděčni, ale také budou schopni dál vykonávat svou práci. Společně to zvládneme!

UPDATE 10.4.2020 
Pokud chcete sledovat aktuální informace o rouškách, tak můžete zde.