Zakázková výroba

Jsou vaše firemní barvy vždy v trochu jiném odstínu Pantone než potřebujete? Chtěli byste triko s tiskem po celém povrchu? Nebo vás prostě štve vidět stejné produkty jenom s trochu jiným logem?

Tady jste správně, nemusíte se omezovat běžnými konvencemi nebo zažitými představami. Připravíme vám na míru tailor-made produkt. Nezáleží jestli se jedná o polo triko s prodlouženým střihem, oživlého maskota a nebo třeba frisbee ve tvaru vašeho loga. Záleží pouze na vaší (a možná i naší) představivosti.

Ikona - Zakázková výroba textilu

Zakázková výroba textilu

Máte vlastní představu o svém firemním textilu? Nemusíte se spokojit s tím, co mají ostatní. Naše společnost se již 20 let specializuje na zakázkovou výrobu reklamního textilu. Pomohli jsme již stovkám firem k získání jedinečné vizuální identity. Reklamní textil hraje významnou roli v tom, jaký uděláte první dojem na klienty a obchodní partnery. Zakázková výroba už není devízou pouze těch největších firem, ale je stále více na dosah i pro ty menší.

Zobrazit podrobnosti

Ikona - Zakázková výroba 3D předmětů

Zakázková výroba 3D předmětů

Jak si zajistit trvalé místo v paměti svých klientů, zákazníků a obchodních partnerů?? Vyrobte pro ně něco, co jinde nenajdou a ještě to chytře propojte s myšlenkou svého brandu. K zakázkově výrobě 3D předmětů přistupujeme tak, že vybíráme to nejlepší z katalogu a přidáváme možnosti maximální personalizace.

Zobrazit podrobnosti