Welcome in 2021

29. 1. 2021 AktualityTipy

S novým rokem přinášíme i nové tipy na zajímavé produkty, které překvapí praktičností i atraktivním vizuálem. Jak se změnila poptávka po propagačních produktech a jak přizpůsobit nabídku v aktuální situaci? To vám prozradíme v tomto článku.

EKO-vize

Trend s nabízením ekologicky přívětivých produktů je stále na vzestupu. Produkty z recyklovaných a recyklovatelných materiálů se těší velkému úspěchu i letos navzdory tomu, že se situace na trhu vcelku dramaticky změnila. Možná právě proto, že naši business partneři z oboru gastronomie musí zevrubněji hlídat nastavené budgety, apelují intenzivněji na kvalitu a udržitelnost poptávaných předmětů i textilu. Jak jste na tom vy? Také sáhnete raději po skle, dřevě a recyklátu nebo stále preferujete osvědčené stálice vyrobené z obyčejného plastu?

Váš šálek technologie

S vyráběným množstvím elektronických vymožeností usnadňující nám naše pracovní dny roste ruku v ruce i přehršel nejnovějších pomůcek a vychytávek, jež Vám zefektivní vaši work-flow. Ať jste na home-office nebo si momentálně užíváte luxus pracovních prostor společně s kolegy, vězte, že elegantní thermohrnek ukazující stávající teplotu vašeho oblíbeného zeleného čaje, přijde vhod. Obrandujte jej logem firmy a máte prima dárek pro kamaráda z marketingu, který miluje funkční minimalismus.

Power on

„Vždy připojen!“ Zdá se, že skautské motto obléklo kabát moderní doby, kdy jsme zřídka kdy offline. Neustálá potřeba mít na dosah všechny informace světa nás nutí kontrolovat stav baterie chytrých telefonů častěji než počasí. V případě, že budete chtít být k zastižených i na procházce, můžete se spolehnout na přenosnou mini power banku. Kapacita 1200mAh prodlouží výdrž vašeho adaptéru a můžete si zvolit vlastní barevný design včetně textového potisku. Praktickými pomocníky se stanou i bezdrátová sluchátka s cool casem, který není větší než vaše kreditka. Sluchátka nejen ochrání před poškozením, ale především nabije a vy svůj vyšperkovaný playlist můžete vychutnávat několik hodin.

Posviťme si na to!

Pod svícnem už nebude největší tma v případě, že budete používat svítící transparentní USB. Ve světe plném dat, je dárek pro kolegy či partnery v podobě elegantního flash-disku praktický a pohotový. Velikost paměti tohoto USB standardně nabízí několik kapacitních variant. Co se designu týká, různo-barevné logo firmy či vaše jméno v průhledném provedení rádi zajistíme a odstín podsvícení si samozřejmě můžete zvolit sami. Vejde se do každé kapsy, takže na schůzku můžete jít nalehko a všechny vaše nápady budou v bezpečí. S touto skvostnou pozorností doslova zazáříte na každém meetingu!

Jestliže Vás nějaký z našich tipů zaujal, není nic snazšího než si nechat připravit vzorek s pomocí našeho obchodního oddělení, kde Vás rádi provedeme různými scénáři a vybereme Vám na míru ten, který se Vám nejvíc hodí. O vaši zakázku se postaráme od začátku do konce. Nechejte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.