Velikonoční koleda ve firemním stylu

9. 3. 2017 Tipy

I když sněženky sotva vykoukly, jaro už je za dveřmi – a s ním i Velikonoce. Ať už se chystáte pomlázku držet v ruce, nebo vás čeká “pomlazování”, ať už vás tradice baví nebo ne, jedno je jisté. Pokud mají svátky jara nakopnout i váš byznys, je nejvyšší čas na přípravu.

Nejen pro chlapy

Aby nožičky běhaly, aby ručičky pracovaly, huš huš huš… odhodlaný koledník s pomlázkou nebo jalovcem snadno přiměje i tu nejlínější ženu k  rychlým únikovým manévrům. My vás rozhodně nenabádáme k tomu, obejít o koledě všechny klientky a pořádně jim “našupat”. Naopak, letos to zkuste pojmout čistě dekorativně.

Ručně pletená pomlázka z proutí je krásná – a když ji ozdobíte pentlemi s firemním logem, je to kouzelná jarní dekorace do výlohy, nebo do interiéru. A zatímco proutí časem vyschne, pentle s firemním logem díky sublimačnímu tisku vydrží i další sezony.

Pentle na pomlázku s logem (1/0, celobarevná sublimace)

Kraslice jako malované

Vajíčko je symbol života a Velikonoce bez vajec by byly prostě poloviční. Výzdoba, dárky pro koledníky, dekorace… ukažte nám někoho, kdo není profesionální “malérečka” a má na stvoření vší té krásy čas? Smršťovací folie na vajíčka jsou tak oblíbeným řešení pro všechny, kteří nemají moc času, nebo dostatečně jistou ruku. Vejce jednoduše nasoukáte do foliového rukávku, ponoříte do horké vody … a je hotovo. Když k tomu přičteme, že na folii si můžete nechat natisknout jakýkoli oblíbený motiv, je jasné, že tohle vám chybět nemůže. Protože vajíčka s firemním logem, no řekněte, kdo to má?

OVO folie s vlastní grafikou (4/0)

Sladká odměna

Velcí koledníci ocení spíše tekutou odměnu – ale ti malí se při pohledu na čokoládu prostě neudrží. Čokoládová vajíčka jsou navíc stylové řešení nejen pro děti, ale pro klienty všeho druhu. Udělají radost jako sladká tečka ke kávě, jako přivítání v hotelovém pokoji nebo jenom tak, jako drobný dárek k nákupu. Dejte je třeba na recepci pro radost všem návštěvám – malá čokoládová vajíčka s logem vaší firmy jsou prostě sázka na jistotu.

Čokoládová vajíčka s logem