Valentýn

7. 2. 2017 Tipy

Valentýn je v českých zemích poměrně nový svátek, na oblíbenosti mu to ale neubírá. Kdo by si taky nechtěl užít den, který je jako dělaný pro lásku ve všech podobách? Než se sami pustíte do vymýšlení, jak nejlépe strávit večer s tím, koho máte na světě nejraději, vzpomeňte si i na klienty a zákazníky. I v nich může valentýnská pozornost zažehnout plamínek přízně.

Sexy dárky pro zaměstnance

Máte pod sebou dobrý tým, který si zaslouží poplácat po ramenou? Rozbijte pracovní dusno a prokažte jim svou přízeň s osobitou lehkostí. Spodní prádlo s nápisem “Zaměstnanec měsíce” dokonale rozbije vážnou atmosféru kanceláře. Pokud si můžete dovolit poněkud nestandardní dress code, budete svědky divoce kreativních využití – a záchvatů smíchu. Radost je přece ten nejlepší dárek, ne?  Nakonec kdo ví, třeba prádlo nakonec využijí i tak, jak je obvykle myšleno.

Klienti jako v bavlnce

Co když vaši klienti tráví Valentýna jako spokojení single jedinci? Využijte toho, že láska k sobě samotnému nerezaví – dejte jim dárek, kterým budou hýčkat sami sebe. Měkký froté župan nebo pohodlná mikina s nápisem: Jsem nejlepší! (A v “logo firmy” s tím plně souhlasí!) vykouzlí úsměv na tváři a u srdíčka zahřejí ještě dlouho potom.

Srdíčko pro zákazníka

I drobnost potěší, když je darovaná z lásky. Přívěsky ve tvaru srdíček jsou stará klasika, potěší i stylové háčky na kabelky, nebo interiérové vůně. Nakonec, jak praví stará moudrost, květinou neurazíš. Nákupní taška, sbalitelná do tvaru rudé růže, jen tak neodkvete.