Textil na míru

18. 12. 2019 Aktuality

Ať už jste na trhu nováček nebo silný hráč se zkušenostmi, pomůžeme Vám zviditelnit vaši značku. Udělejte se představu o tom, jaké to je spolupracovat se zkušenou firmou, která vaše požadavky přetaví v reprezentativní design. Svěřit se do péče profesionálů není hřích. 

Vsaďte na jistotu

Spolupráce s Attack Promotion skýtá pro partnery mnoho benefitů. Jednou z těchto výhod je možnost nákupu přímo od výrobců a z centrálních evropských skladů. Naše portfolio nabízí desítky textilních, reklamních a retailových značek. Abychom byli schopni poskytnout co možná nejlepší ceny, nakupujeme textil v Evropě i v Asii. Máme tedy dobrý přehled o tržní nabídce a pestrou paletu obchodních partnerů, jež jsou při každé zakázce pečlivě vybíráni.

Škola základ života

Naši pracovníci se neustále zdokonalují a vzdělávají v oboru textilní výroby a zároveň několikrát do roka čerpají inspiraci na veletrzích v zahraničích jako je např. PSI. Pravidelně navštěvují výrobny textilních materiálů a učí se o nových procesech a technikách. To je kvalifikuje jako odborníky při výběru technologie tisku a dokáží tak skvěle poradit klientům, jakou nejvhodnější variantu při dané zakázce zvolit.

Naše plus je i vaším plus

Dalším nesporným pozitivem společné kooperace jsou díky pravidelnému odběru velkého množství textilu dlouholeté nadstandardní vztahy s výrobci i dodavateli, jež zaručí ty nejlepší podmínky pro klienta. Textil zpravidla dodáme i s brandingem do 2-3 týdnu. Více o vybraných tiskových technologiích se dozvíte v našem dalším článku. Balíček našich služeb obsahuje i využití grafického studia, které pomůže s navrhnutí designu na míru a dle vkusu klienta. Vyhneme se tak komplikacím při realizaci, protože byl design vytvořen naším grafikem.

Do posledního detailu

Specializujeme se primárně na zakázkovou výrobu textilu, jež jsou položeny dvacetiletou zkušeností. Ať už jde o úpletový úbor pro hostesky, funkční polo trika na firemní akci nebo košile se speciálním vyšitím, jsme schopni doporučit to nejlepší na trhu a ušetřit vám tak čas i peníze. K tomu nabídneme atraktivní doplňky v podobě šátků, tašek či pokrývek hlavy. A aby byla doladěna i k dokonalosti i vaše kancelář, nezapomeňte omrknout i nabídku ubrusů, přehozů, záclon či dek.

Inspirace na závěr

Naši klienti textil používají jako:

  • Oblečení pro své zaměstnance – do kanceláře i do výroby
  • Dárky pro pracovníky
  • Dárky pro klienty
  • Promo předměty na rozdávání
  • Soutěže a veletrhy
  • Firemní dress-code na síti prodejen
  • Společenské firemní akce
  • A další…