Sublimační senzace

21. 8. 2020 Tipy

Řešíte branding dresů, lanyardů nebo velkoformátové umělé textilie? Vybrat vhodnou technologii tisku nemusí být oříškem, když máte poblíž profesionály, jež vám odborně a rádi poradí. Sublimace je moderním řešením potisku, jež bude vypadat skvěle i za pár let. Podívejte se s námi na plus této volby a obrázek už si udělejte sami.

Do posledního puntíku

Díky preciznosti digitálních strojů jsme schopni brandovat i složitý potisk do posledního detailu. Sublimace dovoluje vykouzlit na syntetických materiálech s bílým podkladem syté, pestré barvy, které se budou skvět na reklamních klíčenkách, kšiltovkách s více panely, sportovních dresech, multifunkčním šátku nebo dokonce i na firemní vlajce. Na syntetické textilie lze přenést například fotografie s vysokým rozlišením či velmi drobné písmo, a to bez nepřiměřeně komplikovaných příprav. Hotový textil si zachová vzdušnost, rychle uschne a bude příjemný na dotek.

 

Za oponou

Co se vlastně za výrazem, který si možná pamatujete z hodin chemie, skrývá? Inkousty se při sublimaci vpijí do vybraného textilu, zahřejí se a mění se při tomto procesu na plyny. Barvy ve CMYKu tak nezůstávají na povrchu látky, ale jsou přeneseny hluboko do vlákna, což zajistí dlouhodobě dobře vypadající potisk a zároveň odolnost vůči oděru. Tvorbu designu můžete zvolit dle svých představ nebo se svěřte do rukou našim ostříleným grafikům. Oblečení nebo 3D předmět tak získá poutavý vizuál, který bude poctivě sloužit několik let a uznejte sami, to už vám dnes jen tak někdo nezajistí.

Katalog či zakázková výroba?

Odpověď zní: Oboje! Ať už si zvolíte produkty z katalogu nebo vsadíte na originální zakázkovou výrobu, shledáte se s úspěchem a širokým výběrem možností. Katalog vám poslouží, jestli si potřebujete vybrat méně nákladnou variantu, to ovšem neznamená, že se cena negativně odrazí na kvalitě – právě naopak. Díky bohatému itineráři českých i zahraničních dodavatelů vám nabídneme dostatečné množství textilu či 3Déček, ze kterých můžete vybírat. Na straně druhé stojí zakázková výroba, jež splňuje více specifické požadavky. Otevírají se vám tak dveře k zajímavějším a nevšedním verzím vašeho finálního produktu, který se na trhu odliší na první dobrou.

Jako po másle

Po vybrání textilu či 3D předmětu, doladění a schválení designu se už můžete v klidu opřít s rukama za hlavou. V tu chvíli přebíráme otěže a všechny důležité součástky našeho produkčního oddělení začnou pracovat ve váš prospěch. O hladký průběh zakázky sestaráme my a vy si můžete oddechnout. Standardně řešíme zakázky v horizontu 2-3 týdnů i s dodáním na kýženou adresu čili Vám zbude jen se těšit, až naše společné dílo budete mít opět v hrsti a hrdě ho budete moci odprezentovat všem zvědavcům.

 

 

Chcete propagovat správně? Víte, co je pro vaši firmu nejlepší nebo si chcete nechat odborně poradit? O vaši zakázku se postaráme od začátku do konce. Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.