Nezbytná výbava do divočiny

7. 8. 2019 Aktuality

Šlape vám to ve firmě? Přišel čas, zjistit jak. Sbalte bágly, nasaďte pohorky. A přidejte nějaké ty rozdávačky, ať mají kolegové důvod k radosti. Na tuhle akcičku ve firemních barvách dlouho nezapomenete.

Saky paky, vyrazme taky

Takové dobrodružství za hranicí všedních dnů si žádá dobrý plán. Není třeba jezdit do exotiky – vzájemně se poznat a semknout jako tým zvládnete i za městem. A nemusí to být zrovna při slézání skal (u kterého hrozí, že se méně sportovně nadaní kolegové hodí marod). Zvolte výšlap do přírody a při cestě z městské divočiny ven nezapomeňte na správnou výstroj.

Vidíme svět barevně

Až vyrazíte trampovat, objevovat blízké hrady nebo se účastnit bojovky v hloubi lesa, pamatujte na poznávací znamení. Jak jinak než ve firemních barvách a s logem k tomu – ať jste styloví. Díky nim zmerčíte každého na sto honů (a v případě teambuildingu si kolegy rovnou odlišíte – taková Petra z marketingu a Lucie z obchodu se vám aspoň nepopletou za smrčkem).

 

8 tipů, které by záviděl i zkušený zálesák

Slušivá skla (nejen) pro růžové vidění

Barevné obroučky pro dámy, černé pro pány. Anebo úplně jinak. Výhodou plastových brýlí je lehkost, nespočet barevných kombinací skel i jejich lemování, a snadná údržba. Odlehčí unaveným očím a ochrání je před sluncem. Vadit nebudou ani citlivějším kolegům s alergií na kov. A když jsme u toho, osypky z nich nedostanou ani na finančním – plusem jejich pořízení je cena více než lákavá.

Stínítka pro dobrou náladu

Zaujme vás víc kšiltovka s vyztuženým stínítkem, pečlivě prošívaná, s odvětrávacími dírkami či se síťkou na zadní straně? Anebo raději ta, která má vše? Nabídka kšiltovek téměř pozbývá hranic, tu svoji můžete mít v mnoha provedeních na míru a obrandovanou (nášivkou, výšivkou, nažehleným motivem či logem aj.). Nejenže ležérní pokrývka hlavy doladí celý outfit, své majitele ochrání před nepříjemným úpalem i jemnou dešťovou sprškou. Díky originálnímu vzhledu neztratíte kolegy z dohledu ani v davu (třeba na veletrhu) a pomocí barevných variací lehce odlišíte firemní týmy v rámci sportovního klání. Pro nostalgiky, kteří kšiltu nefandí, máme i variantu slamáku. Stačí na výběr barev pamatovat hned v začátku.

Lepší než máslo na hlavě

Plánujete výlet do hor? Pro teambuildingové akce v chladném počasí připravte účastníkům hřejivé thermo-čepice. Chrání před omrzlinami a zabraňují úniku tělesného tepla. Čímž přirozeně přispějí k nerušené zábavě. Čepice z umělého vlákna zase velmi dobře odvádí vlhkost zpod helmy – to pro případ, že chystáte akci s nutností jejího nasazení. I ty dokážeme navrhnout, zpracovat a vyrobit. Zároveň myslíme na ty, kteří ochranu hlavy nutně nepotřebují a čepice nepreferují. Takový slamák užije nejeden výletník v ležérním outfitu.

Ležérní paráda za pár kaček

Multifunkční šátky dáte do vlasů jako čelenku, schováte v nich krk před větrem nebo je vetknete do účesu. Není divu, že si je oblíbily celebrity i obyčejní smrtelníci cílící na praktičnost. Zpracování opět potěší i náročné zákazníky – vzory a barvy jsou takřka bez hranic. Od geometrických tvarů, přes leopardí potisk až k obličeji Darth Vadera.

První pomoc, když chcete obejmout

Deky z fleecu zahřejí venku i vevnitř, jsou příjemné na omak a ryze praktické. Barvy i nášivku vyberete podle svého přání a jako bonus přidáme vychytaný popruhový úchyt, který deku zmenší do rozměrů vhodných pro přenos nebo podepření hlavy. Co se velikosti týče, záleží jen na tom, koho pod ni chcete schovat.

Ručníky aneb čistota je půl zdaví

Každý z nás chce občas pohladit. Jemný dotek příjemného materiálu vyloudí úsměv ve tváři nejednoho mrzouta. Krásně měkké vetkávané ručníky mohou zdobit nejen firemní loga, ale i fotografie oblíbených hráčů, členů pracovního týmu nebo domácího mazlíčka. O praktičnosti takového daru opět není pochyb – froté strana ručníku vysuší každou kapku a poslouží i jako osuška na pláž.

Proč rozbíjet talíře, když je tu frisbee?

Fandíte týmovým hrám? Fandíme s vámi. Pojďte si zahrát frisbee nebo zakopat s míčem. Jak jinak než stylově: ve firemních barvách a vlastních vzorech. Tak do toho!

Obsluha na cestách

Thermo hrnek do chladných rán, láhev na kolo pro cyklo-nadšence a termoska na čaj (i něco ostřejšího) pro utrmácené výletníky. Nápadům se meze nekladou, vymyslet si můžete takřka cokoliv. Třeba takovou láhev s karabinou. Ta se vás nepustí ani ve vyšších nadmořských polohách. S potítkem zase setřete pot i slzy prolité v napínavém zápase. Netřeba dodávat, že vše precizně označené vlastním nápisem, motivem či firemním logem.

Přejeme šťastnou cestu.