Něco navíc – kamerový systém a showroom

4. 12. 2014 Tipy

Trh s reklamními potisky a výšivkou se každoročně rozšiřuje, a tím pádem roste i naše konkurence. Proto se snažíme poskytovat nejen služby na prvotřídní úrovni, ale zároveň i něco navíc. Chceme, aby byl celý proces nákupu co nejefektivnější. K tomu nám pomáhá speciální kamerový systém a ukázková místnost (showroom) v sídle společnosti.

Díky nim nabízíme zákazníkům služby, které jsou rychlé a přesné. A to od předvedení konkrétních technik potisku po dodání přesného počtu výrobků ve vámi objednané kvalitě.

 

Kamerový dohledový systém

Dohledové kamery máme nainstalované v každém našem skladu. Jedná se o promyšlený systém, který nahrává vše, co se s výrobkem během skladování a přepravy po skladě děje. Natáčíme například počítání jednotlivých kousků oblečení či reklamních předmětů. Jakmile se někde objeví chyba, máme ve většině případů čas vše napravit ještě před termínem dodání. Šetříme tak našim zákazníkům čas a mnohdy i nervy.

Kamerový dohledový systém kontroluje i kvalitu jednotlivých výrobků. Záznamy z kamer jsou nahrávány a slouží jako podklady pro případnou reklamaci. Celý proces tak proběhne několikanásobně rychleji.

Showroom plný našich výrobků

Z fotek na webových stránkách získáte určitou představu o tom, jak jednotlivé techniky potisku a výšivky vypadají. Pokud se však jedná o důležitou zakázku, doporučovali bychom vám navštívit ukázkovou místnost – showroom. Ta se nachází v sídle naší společnosti Attack Promotion s. r. o. a dá vám odpovědi na veškeré otázky.

Máme zde vystaveno přes 2000 kusů již hotového, na zakázku vyráběného reklamního textilu a reklamních předmětů. V ideálním případě nás kontaktujte a domluvte si termín, kdy se vám bude plně věnovat jeden z našich prodejců. Každý kus si budete moci osahat a udělat si lepší představu o tom, co konkrétně potřebujete.

Těšíme se na vaši návštěvu – u nás je každý vítán.