Bezstarostný merch

13. 4. 2021 PředmětyTipy

Jak rafinovaně zhodnotit svou značku? Jak přizpůsobit chod firmy aktuální situaci a připravit se na mimořádné události? A co marketingová propagace a splnitelné plány? To může být soubor otázek, který momentálně trápí nemálo firem. Řešení je blíž, než se zdá.

Podnikání bez stresu

Zní to jako sen, ale díky našim profesionálům to může být skutečnost, při níž ušetříte nejen svoje nervy, ale i peněženku. Podnikat bez stresu by si přál skoro každý, je k tomu ovšem zapotřebí nemalý arsenál šikovných pracovníků, financí, času, adekvátní prostor a v neposlední řadě vybavení. Kdyby tak existovala služba, která vás těchto nutných záležitostí zbaví a vy se tak budete moci soustředit na kreativní stránku vašeho businessu. Dobrá zpráva je, že taková služba existuje a už nějaký pátek slouží nespočtu našich klientů. Správu e-shopu s oděvy i 3d předměty zvládáme na jedničku a vše výše zmíněné si rádi místo vás vezmeme na bedra.

Vlastní e-shop? Proč ne!

Online nakupování bylo výdělečné i v době pandemie a boom e-shopů neutichá – právě naopak. Spousta společností se ponořila během loňského roku do online prostoru nejen pro to, protože musela, ale také proto, že to z pohledu režijních nákladů dává smysl. Stačí mít funkční platformu například s vlastní podstránku, kterou za vás bude někdo spravovat a na postu kreativního ředitele můžete vládnout propůjčenému království za pár dní od doby, co si schválíme podmínky spolupráce. Naši prověření poddaní ve vašich službách zajistí objednávky textilu dle vašich přání, talentovaní grafici připraví motivy, objednávky se zpracují mávnutím kouzelného proutku a expedice je vyřešena raz dva, aniž byste sami museli řešit smlouvy s dopravci nebo najímat zaměstnance. A to se vyplatí, Horste!

Věřte, nevěřte

Skeptická česká povaha hledá háček a snaží se argumentovat – proč bych měl jít právě za vámi a proč bych vám vůbec měl věřit? A víte co, my se vám ani nedivíme. Svěřit vaši vymazlenou značku do rukou cizím lidem a nechat je, aby vaším jménem promlouvali k světu, to už vyžaduje kopec důvěry mezi business partnery. Svoje dosavadní výsledky a úspěšné spolupráce s lidmi, kteří se na nás již roky spoléhají, vám rádi odprezentujeme. Nemusíte být celebrita, abyste u nás měl full servis, zástup odborníků po ruce a vstřícný přístup při řízení i náročných zakázek v rekordním čase. Hrajeme totiž fér a ve váš prospěch.

„Loket z vokna“

Co vše jsme pro vás schopni zajistit? Přípravu i návrhy produktů, marketingovou podporu pod taktovkou specialistů, kompletní výrobu produktů, řešení logistiky i příjemného customer service. Na produkty on-demand jsme machři, což pro vás znamená značnou úsporu – tiskneme totiž až na základě konkrétních zaplacených objednávek. Tímto vám jsou k dispozici i naše digitální tiskárny, které zajistí kvalitní a detailní print celobarevných motivů. Potřebujete uskladnit i starší skladovky? Jasně, není problém! Obrovskou výhodou spolupráce s naším týmem jsou nulové náklady na skladové zásoby, které nemusíte pořizovat do startu a svoje tvrdě vydělané peníze tak můžete investovat jinde. Třeba do fajn výletu, na který můžete vyrazit bez obav a starostí, tak si pusťte váš oblíbený playlist, dejte „loket z vokna“ a vyrazte vstříc bezstarostné budoucnosti.

Vše pod kontrolou

Nemáme hlavu v oblacích a jsme si vědomi nevyzpytatelnosti aktuální situace na trhu. Proto jsme schopni pro vás vypracovat splnitelný business plán, který zahrne vaši vizi. Propagaci vaší značky rádi podpoříme i na našich sociálních sítích a hlavní straně e-shopu, již pravidelně navštěvují tisíce zákazníků každý měsíc. Chod svého e-shopu budete mít stále pod kontrolou a vše s vámi budeme rádi pravidelně konzultovat. Milým bonusem je vedle zhodnocení vašeho brandu bezpochyby i sekundární příjem proudící do vašeho rozpočtu, který jistě oceníte.

 

Jestli přemýšlíte nad vlastní e-shopem a potřebujete poradit, kontaktujte našeho marketingového specialistu na emailu: marketing@attackpromotion.cz