Kdy využít rotační digitální tisk?

29. 6. 2020 Předměty

Pokaždé, když se ve světě reklamních předmětů objeví nová technologie, otevřou se dveře k dalším příležitostem rafinované propagace. Kdo má pod čepicí, dávno ví, že pokud chce zaujmout, musí přijít s něčím neokoukaným. Co takhle použít digitální tisk, který svým designem obejme vybraný produkt ze všech stran a obdarovaní vaši reklamu nebudou mít šanci přehlédnout.

Do lesa i kanceláře

Chystáte na podzim event a rádi byste návštěvníkům darovali něco užitečného na cestu? Máte skvělou příležitost sáhnout po personalizované nádobě na pití, která bude potisknuta ze všech stran. Samotný 360° tisk probíhá svižně ve srovnání s jinými metodami a preciznost s kreativitou se u něj nevylučují. Chcete pokrýt láhev fotografií? Není problém. Plastová sportovní láhev nebo kovová thermoska budou pro obdarované praktickými pomocníky, jež vás budou hrdě representovat jak v indooru, tak outdooru a vy budete na očích ještě dlouho po konání vaší akce.

Víno, ženy, zpěv

Jestliže jste příznivcem nebo dokonce výrobcem chutných nápojů, tak víte, že se na trhu musíte odlišit od ostatních. Hoďte papírové etikety za hlavu. Kdo chce dnes být originální a pomýšlí na permanentní řešení, může aplikovat plnobarevný tisk na sklo, jež láhev zároveň ochrání. K tomu přidejte symetrickou vázu, džbány, hrnky nebo sklenice na vodu a rázem máte díky digitální tiskárně osobitou sadu do vašeho vinařského koutku. Fantazii se meze nekladou, trumfněte tedy ostatní prodejce nápojů v nápaditosti prezentace vašeho brandu.

Zaujměte více smyslů

I elektronické pomůcky lze atraktivně potisknout a dát tak předmětu přidanou hodnotu. V případě, že místo elektroniky sáhnete radši po kosmetice, i zde můžete rotačním digitálem ozvláštnit obal produktů. Díky širokému přehledu našich produkčních budete mít na výběr z pestré škály kvalitních předmětů od spolehlivých dodavatelů a rádi vám pomůžeme jak s výběrem, tak s designem obalu. Není problém ani v kombinování technologií potisku, bude-li chtít obal například z papíru či organické bavlny. Vyniknete dárkem i zpracováním.

Vždy s sebou

Minimalista hlídající náklady bude místo nádobí preferovat psací pomůcky. Elegantní pero je dalším adeptem pro využití rotačního digitálu. V případě, že dbáte na dopad výroby na přírodu, nemusíte mít obavy, protože existují ekologicky přívětivé barvy, které můžete použít. Tužky, propisky či pera, jež nebudete chtít dát z ruky, půjdou na dračku a kdo by tápal s tvorbou vizuálu, může se opřít o naše zkušené grafiky. Zajistit hladký chod celé zakázky včetně technické podpory je pro nás samozřejmostí. Psací potřeby s celo-potiskem doplněným o vaše logo jsou ideální pozorností pro rozdávání během veletrhů a konferencí. A stojí pár kaček!

Chcete propagovat správně? Víte, co je pro vaši firmu nejlepší nebo si chcete nechat odborně poradit? O vaši zakázku se postaráme od začátku do konce. Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.