Je libo pracovní pauzičku na fotbálek?

1. 8. 2017 Předměty

Málokdo se dokáže v práci na plno koncentrovat déle než 50 minut. Každou další hodinu se pak naše koncentrace zmenšuje. Proto je třeba vyhodit si trochu z kopýtka i v práci a na chvíli se rozptýlit. Co si tahle dát dva na dva ve fotbálku?

Chill out zóna

Nejsme roboti, takže trocha rozptýlení není v práci úleva od skutečné práce, ale naopak pomáhá pracantům chytit další mízu a být produktivnější. Trocha flákání totiž přináší kreativní nápady. Možností jak svým zaměstnancům dobít baterky jsou mraky. V Ysoft pomáhají klasické žebřiny na protažení zad. Ve FEI mají zase zaměstnanci k dispozici multifunkční hřiště, park s lagunou a venkovní posezení.

V Čechách vládne fotbálek

České lokální firmy jsou samozřejmě trochu pozadu s hravějším pracovním prostředím. Ale postupně se malými krůčky k naší firemní kultuře zábava přidává. Zatím u nás převažuje fotbálek a to zejména v IT firmách. Zahraje si ho s radostí prakticky každý, můžete u toho krásně vypnout a nestojí to moc námahy.

Fotbálek v každém volném koutě pro všechny

Je jasné, že ve firmě chcete udělat radost každému, ale rozpočty na firemní srandičky a rozptýlení obvykle nebývají vysoké, pokud vaše firma není Google. Řešit, že fotbálek mají blíž ajťáci než markeťáci, se nikomu nechce, o tom žádná. Proto dopřejte fotbálek všem. A ne, nebojte, nezruinuje vás to. Tenhle super fotbálek je totiž skoro za hubičku.

Fotbálková skládačka

Montování je hračka, vše vám přijde v krabici, ze které nakonec vše použijete a postavíte si fotbálek z kartonu a pár dřívek. Obavy, že dáte jednu hru a rozpadne se, mít rozhodně nemusíte. U nás se na tom konají i turnaje a panáčky máme doteď všechny.

Dopřejte ho všem

Pokud na tenhle fotbálek dodáte vlastní brand, tak budete mít super truper reklamní předmět, který vám bude každý závidět. Když s ním potěšíte pár klientů či partnerů, věřte, že vás jejich zaměstnanci budou milovat.

 • 20 let zkušeností

  20 let zkušeností

  Nejsme žádní nováčci

 • Showroom v Praze

  Showroom v Praze

  Přijďte se podívat na naší práci

 • Jsme rychlí v dodání

  Jsme rychlí v dodání

  Máme vlastní stroje a výrobu

 • Zakázková výroba

  Zakázková výroba

  Zakázkový textil je naši pýchou

 • Světová výroba

  Světová výroba

  Pouze prověření dodavatelé

 • Česko a Slovensko

  Česko a Slovensko

  Stavte se za námi osobně

Certifikace společnosti

Záleží nám na tom,s kým spolupracujeme. Proto jsme držiteli velkého množství certifikací.

Certifikát - confiance Certifikát - Psi Certifikát - sedex Certifikát - fsc Certifikát - FairWear Foundation Certifikát - pefc Certifikát - sreepur