Hokejové mistrovství světa

4. 4. 2017 OstatníPředměty

Bez fanoušků by se neobešel žádný sport, natož náš národem milovaný hokej. Mistrovství světa se nám pomalu blíží a z nás všech se stávají hrdí Češi (hlavně když vyhráváme). Jakmile padne puk do branky soupeře, celá republika neváhá a skanduje: ,,Kdo neskáče, není Čech. Hop, hop, hop!“. Nezbytností k tomu všemu je samozřejmě správná výbava, aby každý věděl, komu tu kryjete záda. A není nad to si vybudovat celou firemní armádu fanoušků z řad zaměstnanců, partnerů nebo klientů.

AŽ BUDETE ŘVÁT GÓÓÓL, BUDE VIDĚT, KOMU FANDÍTE?

Základní výbava všech srdcařů!

Nebojte se ukázat přízeň svému týmu a šířit tuhle náladu dál mezi kolegy, kterým chcete udělat ve firmě radost, nebo dárkem pro klienty k jejich nákupu. Hokejový dres, kšiltovka a šála jsou povinností každého pravého fanouška. Tenhle vohoz, navíc ještě vytuněný firemním logem, dá najevo ostatním, že hokejové mistrovství patří k vaší firemní kultuře.

Něco pro větší komfort

Klienti, partneři i zaměstnanci zajisté ocení, že myslíte na jejich pohodlí i zdraví, protože fandění občas není procházka růžový sadem. Při posedávání venku na zahrádkách u plátna s přímým přenosem hrozí ,,mravenci“ v nohou nebo zima, o sezení na plastových židlích na tribuně asi nemá cenu psát. Vyřešte to cool podsedákem v národních barvách s motivem dle vašeho přání. Myslete i na zimomřivce a pořiďte si i firemní termo deky!

Občerstvěte se ve stylu

Ke správnému zápasu patří i dobré jídlo i pití. Ukažte, že jste fanoušci se vším všudy a nechte si vyrobit firemní mini šály v českých barvách nároďáku i na své láhve. Přidejte na ně firemní hokejový claim a dejte klientům najevo (třeba u objednávky nad 500 Kč), že myslíte na detaily.

Dejte o sobě vědět!

Není nad to, podpořit atmosféru zápasu a být u toho vidět i slyšet. Bam bam tyče, řehtačky, fandící prsty, tleskací rukavice i trubky zajistí, že hráčům i všem ostatním bude jasné, komu vaše firma drží palce. K tomu ještě přidejte LED kšiltovky, svítící náramky, klíčenky, tkaničky a máte zaručené, že vás rozhodně nikdo nepřehlédne.

Zůstaňte s naším týmem až do konce

Vezměte si příklad z Fantomase a buďte loajálními fanoušky, kteří jsou s týmem, ať už se mu daří, nebo ne. Ukažte zaměstnancům, klientům či partnerům, za kým stojíte. Fanděte společně a stylově!!!

 • 20 let zkušeností

  20 let zkušeností

  Nejsme žádní nováčci

 • Showroom v Praze

  Showroom v Praze

  Přijďte se podívat na naší práci

 • Jsme rychlí v dodání

  Jsme rychlí v dodání

  Máme vlastní stroje a výrobu

 • Zakázková výroba

  Zakázková výroba

  Zakázkový textil je naši pýchou

 • Světová výroba

  Světová výroba

  Pouze prověření dodavatelé

 • Česko a Slovensko

  Česko a Slovensko

  Stavte se za námi osobně

Certifikace společnosti

Záleží nám na tom,s kým spolupracujeme. Proto jsme držiteli velkého množství certifikací.

Certifikát - confiance Certifikát - Psi Certifikát - sedex Certifikát - fsc Certifikát - FairWear Foundation Certifikát - pefc Certifikát - sreepur