Hity sportovního vybavení s vlastním logem

16. 5. 2019 Tipy

Ačkoliv doba neúprosně běží, to dobré zůstává – ba co víc, stále se prohlubuje. Řeč je o aktivním trávení volného času, které se přirozeně přenáší i do nejrůznějších team-buildingových akcí. Ty se pak mezi spolupracovníky stávají o to vyhledávanějšími a z hlediska firemního týmu ještě víc přínosné. A není divu, vždyť co utuží pracovní kolektiv víc než sportovní klání?

Sportovní oděvy dle vašich představ

Ať sportujete už volno-časově, profesionálně nebo si chcete užít prima zábavu s partou z práce, Attack Promotion je tu pro vás. Přinášíme kvalitní oblečení a netradiční sportovní výbavu, která Vás odliší vlastním logem a celoplošným potiskem. Kromě něj umíme také nášivky, výšivky a jiné speciality. A co konkrétně nabízíme? Základem jsou sportovní trička, kalhoty a bundy. Pro příznivce pěší turistiky sportovní kalhoty a pro cyklisty oblečení na kolo. Kromě nich také sportovní kšiltovky, rukavice, multifunkční šátky, legíny, rychleschnoucí ručníky či nejrůznější 3D produkty.

Zjistěte více o naší katalogové nabídce textilu a dalších produktů. Vaše logo může zdobit takřka jakýkoli kousek, na který si vzpomenete. Od hlavy až k patě.

Zázemí pro váš tvůrčí talent

Kromě typizovaných produktů zaměřených na sportovní vyžití nabízíme též zakázkovou výrobu. Vycházíme vstříc většině potřeb a požadavků našich zákazníků – to nám umožňují jak kvalitní stroje určené pro celoplošnou CMYK plnobarevnou grafiku, tak zkušený personál, bez kterého by se nic neobešlo. S návrhy produktů a správným zacílením reklamní kampaně vám rádi pomohou naše špičky ve světě marketingu. Díky těmto přednostem nabízíme takřka maximální volnost při tvorbě vlastního návrhu a v současnosti nejširší možnosti výroby reklamních produktů na našem trhu.

Sportovní bestsellery z naší dílny

Nechte se inspirovat nejoblíbenějšími produkty našich zákazníků. Které to jsou, ptáte se? Rádi vám je představíme.

 • sportovní sublimované tričko
 • kšiltovka
 • cyklo dres

Sportovní oděvy a doplňky nachází skvělé uplatnění na sólové dráze i v kolektivním sportu. Plánujete sportovní team-building a potřebujete dresy s vlastním motivem? Žádný problém – umíme celoplošný nátisk i na funkční materiály. Volba motivu je skoro neomezená, plocha tisku může dosahovat až do 150 cm šíře. Nespornou výhodou je možnost tisku veškerých odstínů RAL a rychlá výroba (týden až dva v závislosti na celkovém počtu kusů), výroba již od 1 kusu.

Celebrity na poli sportovních doplňků a ostatních produktů:

 • multifunkční šátek, dámský šátek, legíny, čepice, šála
 • rychleschnoucí ručník nebo deka z fleecu

Jsou vyráběny z umělého vlákna, mezi jehož výhody patří nemačkavost, trvanlivost barev a odolnost vůči slunečním paprskům. Syntetické vlákno je díky svému kruhovému průřezu lesklé, čímž dodává textilii hedvábný vzhled. Zároveň dobře odvádí vlhkost, což při sportovní aktivitě všichni ocení.

 • plecháček

Praktická věcička nejen pro kempování a pěší turistiku. Sympatický plechový hrnek je možné potisknout téměř kdekoliv.

Jarní tipy Attack Promotion

Sedací vak Fat Boy zajistí komfort v každém prostředí. Toto originální posezení, jež je zároveň interiérovým doplňkem, může být opatřené s vlastním potiskem. Díky své praktičnosti a pohodlnosti jej můžete umístit jak do obývacího pokoje nebo školní knihovny, tak do kanceláře.

Trička Payper Runner jsou jedny z nejvíce oblíbených sportovních trik z umělého vlákna nabízených v rámci katalogové výroby. Od ostatních triček se odlišují zajímavým provedením – raglánovými rukávy, prošítím a bočními vsadkami, které oděv ozvláštní. Dostupné jsou v mnoha barvách a velikostech.

Pruhovaná trička značky Alex Fox jsou skutečným lákadlem. V módním námořnickém stylu, v různých barevných kombinacích a variantou s dlouhým či krátkým rukávem nemohou chybět v žádném šatníku. Dámské, pánské i dětské provedení poskytnou ideální plochu pro vaše logo.

 • 20 let zkušeností

  20 let zkušeností

  Nejsme žádní nováčci

 • Showroom v Praze

  Showroom v Praze

  Přijďte se podívat na naší práci

 • Jsme rychlí v dodání

  Jsme rychlí v dodání

  Máme vlastní stroje a výrobu

 • Zakázková výroba

  Zakázková výroba

  Zakázkový textil je naši pýchou

 • Světová výroba

  Světová výroba

  Pouze prověření dodavatelé

 • Česko a Slovensko

  Česko a Slovensko

  Stavte se za námi osobně

Certifikace společnosti

Záleží nám na tom,s kým spolupracujeme. Proto jsme držiteli velkého množství certifikací.

Certifikát - confiance Certifikát - Psi Certifikát - sedex Certifikát - fsc Certifikát - pefc Certifikát - sreepur