Jak upustit páru a kolektivně se pobavit

16. 5. 2019 Tipy

Svezte se na letní vlně s dalšími outdoor nadšenci a zapracujte na kolektivním restartu. Protáhněte tělo, napněte svaly, vyplavte endorfiny – a třeba i zhubněte do plavek. Přinášíme tipy, jak okysličit mozky a zároveň svou firmu zase něco víc zviditelnit.

Léto je tu, a s ním i myšlenky na rozpálený písek, popíjení drinků ve stínech vzrostlých stromů, párty pod modrou oblohou a vodní radovánky všeho druhu. Než vám kolegové odcestují na dovolenou a vy podlehnete vábení vlastních sirén, pojďte si zasportovat a užít trochu zábavy.

Co spáchat

Ať už pomýšlíte na uspořádání adrenalinového klání zakončeného firemním mejdanem nebo na poklidný ping-pong, minigolf či bowling (osvědčené to klasiky téměř za každého počasí, kterými nepohrdnou ani nesportovci), cíl je jasný. Pořádně se pobavit.

I když se při plánování sportovní akce nejspíš nezavděčíte všem, s jedním vás čeká trefa do černého. Všechny potěší alespoň drobná výbava. Sportovní nadílkou ve firemních barvách a vymazleném vzhledu uzemníte hned tři mouchy jednou ranou – utužíte tým, proklepnete kardiovaskulární systém a zpropagujete firmu.

Magické tunely a další vábničky

Aby se vás Marta z účtárny při zápase nelekla, myslete na svůj vzhled. Základem jsou sublimovaná sportovní trička, legíny a bundy. Pro příznivce pěší turistiky sportovní kalhoty a pro cyklisty oblečení na kolo. Samozřejmě s natištěným claimem nebo logem.

Delší pobyt pod širým nebem se neobejde bez pokrývky hlavy. Kšiltovka, klobouk a čepice – nejlépe s číslem oddělení nebo značkouúseku – a jdeme si zahrát. Nebo aspoň hlasitě fandit. Dámám sluší magické tunely (alias kruhové šátky, čelenky a šály), kterými umě zkrotí bohatou hřívu neposedných vlasů. Po zápase legrace, ale před ní očista. Kromě toaletních potřeb přijde každému vhod rychleschnoucí ručník nebo rovnou osuška. A bude-li s vyšitým věnováním od šéfa Pepíka, máte originál, který jen tak někdo nevlastní.

 

4 zaručené tipy z dílny Attack Promotion

Existuje pár bestsellerů, díky kterým nám klienti každoročně trhají ruce. Pojďte se s námi podívat na to, o co se jedná a proč.

  • Komfortní sedací vak je nejen interiérovým doplňkem, ale také velkou plochou pro vlastní potisk. Vaše firma se díky němu zabydlí kdekoli: v obývacím pokoji, ve školní knihovně, v kanceláři, v nížinách i na horách.
  • Pravá ruka každého trampa je plechový hrnek, který odolá i nejtěžším podmínkám (no dobře, na dně Mariánského příkopu by to asi nedal, ale tam své kolegy zřejmě nepošlete… nebo?)
  • Trička s raglánovými rukávy jsou jedny z nejvíce oblíbených sportovních trik z umělého vlákna v rámci katalogové výroby. Od ostatních se liší střihem, prošitím, bočními vsadkami a pocitem k nezaplacení.
  • Pruhovaná trička v módním námořnickém stylu, v různých barevných kombinacích a variantou s dlouhým či krátkým rukávem jsou esencí letní atmosféry. S vlastním textem, logem nebo claimem vás firemní přátelé nedostanou z hlavy ani na dovolené.