Hity podzimu

30. 10. 2020 Předměty

Letošní podzim získal nastalou situací poměrně netradiční podobu. Pracovní povinnosti se převedly více do online světa, kanceláře se vyprázdnily a radius běžného života, ve kterém jsme byli zvyklí se pohybovat, se podstatně zmenšil. U spousty z nás proběhla více či méně nucená adaptace práce z domova, což má svá pro i proti. Výhodou je bezpochyby s rodinou strávený čas, který by se ztratil někde na cestě během dopravní špičky. V přímé úměře k delší době pospolu strávené v jedné domácnosti budou na straně druhé překvapivě rychle ubývající zásoby alkoholu a ztráta pojmu o tom, co je vlastně za den. Jak zpestřit sobě a kolegům pracovní týden, aniž byste museli vytáhnout paty z domu? To se dočtete níže.

Pohodlí nade vše

Synonymum pohodlí ztvárňuje nepochybně župan, a ne tak ledajaký – měkoučký, s praktickými kapsami, a hlavně osobní jmenovkou, abyste si jej snáz poznali. Froté domácí garderoba zajistí komfort každému pracantovi, a to nejen mezi 9–17 h. Home office má zajisté svá pravidla, do dress codu vám ovšem nikdo zasahovat nemůže. Proč toho tedy nevyužít a nenechat si vyrobit župan na míru. Materiál, barvu, detaily i krásnou výšivku s vámi rádi doladíme ve svižném mailovém dialogu. Že už sháníte dárky pod stromeček? Tuto hřejivou pozornost ozdobenou logem firmy ocení jak dlouholetí věrní zaměstnanci, tak nová kolegyně z účtárny.

Šaty dělají člověka

Zdá se, že i toto pořekadlo teď platí tak nějak napůl. Přiznejte se, že při konference callu s ostatními jednateli nenahodíte celý oblek, ale jen narychlo vyžehlenou košili a v lepším případě tepláky. Však to nikdo neuvidí. Co je ovšem potřeba zachovat, je zapálení pro aktuální projekty a podpořit týmového ducha aspoň na dálku. Neřekneme vám vizi do roku 2021, ale jak dát o sobě rafinovaně vědět, v tom umíme poradit. Hlavní roli dostane stálice všech oslav už od nepaměti a maličkost, která potěší. Hádáte správně, pokud vám vytanuly na mysl ponožky. S nápisy, puntíky, pruhy i obrázky…jaké si jen budete přát. Nechat vtipně vzorovat ponožky dle svých představ je dnes rychlovka a my vám garantujeme, že se na „měkkouše“ od vás bude těšit každý.

Privátní kavárna

Ten, kdo toužil po otevření vlastní kavárny či restaurace, má teď neopakovatelnou šanci zažít testovací provoz. Kdo zvítězí ve tvorbě toho nejvíc top cappucinna? A kolik bodů byste dali obsluze u výdejního okýnka vašeho domácího bistra? Nemějte strach, žádné negativní recenze se na Trip Advisoru tentokrát nezobrazí. Vše bude v pořádku, i když si budete chtít o samotě dočerpat svou dávku tekuté energie v podobě šálku extra silné kávy a schováte se na chvíli do jediné volné místnosti, jež zrovna nikdo neokupuje. Lépe, než kdy dřív vám bude vaše oblíbená mokka chutnat ze stylového hrníčku, který zachová kýženou teplotu do konce vašich úředních hodin. Thermohrnek je zároveň další super pomocník, který vás nezklame i mimo vaše obydlí a lze jej potisknout na míru.

Home sweet home

Je potřeba si ta pochmurná říjnová odpoledne osladit něčím na zub. Na Ježíška si sice ještě pár týdnů počkáme, ale cukrovinky a perníčky nevychází z módy ani na podzim. Díky potravinářským barvám a jedlému papíru je hračka přenést dnes na perník i fotografii. Logo firmy můžeme natisknout na čokoládové pralinky, sušenky nebo na box s čaji prémiové kvality. Preference při výběru příchutí je opět na vás, tak se nebojte experimentovat a okořenit dárek pro busineness partnery troškou chilli. Přejete si vše prezentovat v atraktivním dárkovém balení nebo dokonce sestavit luxusní set? Stačí jen kývnout a vaše představy přetavíme do činů.

Vůně domova

Pro potěšení všech smyslů přihodíme k dobru ještě jeden tip. Domácí difuzér, který osvěží suchý vzduch a příjemně jej provoní esenciálním olejem dle vlastní volby by opět rozbalovalo rádo nemálo z nás. Nejen, že ochráníte své zdraví před suchým teplým vzduchem, v němž se snadno množí viry, ale také doplníte domácí arsenál o designový kousek. V neposlední řadě budete mít před sebou dalšího vhodného adepta, kterého můžete připsat na seznam: „Co pořídit na Vánoce 2020“. Osvěžovač vzduchu se stejně jako jeho menší varianta v podobě voňavka do autabrandovat. Z domácí pracovny jej po novém roce snadno přenesete do zasedací místnosti, kde potěší i ostatní.

Chcete propagovat správně? Víte, co je pro vaši firmu nejlepší nebo si chcete nechat odborně poradit? O vaši zakázku se postaráme od začátku do konce. Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.