Firemní letní party

26. 6. 2017 Tipy

Období firemních večírků je v plném proudu. Každý chce svolat jednou za čas své klienty, zaměstnance i partnery jménem své firmy a utužit tak firemní vztahy, večírek je správná volba. Plánování a zařizování, ale není úplně jednoduché, takže vám rádi pomůžeme! Je totiž nejvyšší čas na nějaké to mecheche, než se vám všichni rozutečou na dovolené.

Dáreček na přivítanou

Pokud chcete udělat hostům radost, tak je dárek na přivítanou ideální volba. Obrandujte si nějakou drobnost, která charakterizuje vaší firmu, a dávejte ji u vchodu hostům. Pokud vás nenapadá vhodný předmět, který si každý spojí s vaším brandem, tak sáhněte po jisté klasice, jako jsou firemní propisky, krabička s bonbóny, flashka či láhev vína.

Stylová party

Ať už organizujete slezinu venku nebo vevnitř, mělo by to mít šmrc. Veškeré sklenky, talířky, ubrusy a ostatní doplňky si nechte ozdobit vlastním logem a ve firemních barvách, ať je jasné, kdo tuhle party organizuje a že si s tím dal práci. Navíc všechny tyhle super věci můžete využít při jakékoliv další akci během roku. Můžete tak udělat parádu třeba na školení, firemní poradě nebo jen tak zamachrovat na klienty, že takové vybavení je u vás samozřejmostí.

Uchovejte vzpomínky

Každý host si chce večírek především užít, takže je šance, že hladinka alkoholu bude stoupat. Není nic neobvyklého, pokud se váš finanční ředitel objeví na stole už v deset večer a bude zpívat makarenu. Je ale jasné, že zítra si to rozhodně nebude pamatovat. Proto foťte, točte, dokumentujte. Z každého večírku mají být fotky, tak svým hostům rovnou dopřejte foto koutek s vaším sloganem a se spoustou rekvizit od zajíčkových uší po obří pivní brýle, ať se pak může ředitel Tonda přesvědčit, že ji fakt měl jako z praku.

Tak a je to za vámi! Všichni jsou nadšení a Tonda teď bude na pár týdnů v kanclu celebrita…