Firemní jubileum se musí řádně oslavit

2. 8. 2017 Tipy

Patří Vaše firma mezi stálice na trhu již nějaký ten pátek? Každé výročí je od toho, aby se slavilo, a pokud je navíc kulaté, tak o to větší party by to měla být. Takže nic neponechejte náhodě a vrhněte se na přípravy.

Lážo plážo

Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří mají výročí v teplých měsících, tak máte ideální příležitost pro venkovní party. Uspořádejte pro své zaměstnance, klienty i partnery plážový večírek – nejlépe u vody.

Připravte firemní štýlo

Na každé akci musí být jasné, kdo je tady oslavenec a kdo jsou jeho ovečky. Vyrobte zaměstnancům firemní trika s vtipným potiskem, aby je vaši klienti a partneři na první dobrou poznali. Celou party si vyšperkujte ve firemních barvách od balonků, rollupů, křídel pro označkování stanovišť až po vlastní kvalitní mok s vinětou firmy.

 

Zábava pro všechny

U vody se sportovním vyžitím si každý najde to své. Pro sportovní fanoušky uspořádejte turnaj ve volejbalu, petaqueu nebo třeba fotbalu. Využijte vodní plochy a zařiďte vodní skluzavku, lyže, paddleboardy, zorbingové koule nebo wakeboardy.

Plný břuch

Dobré pití a dobré jídlo uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. I jídlo by však mělo odpovídat stylu vaší oslavy, takže pokud jedeme v plážovém stylu, tak kokosové drinky, barbecue a ovoce na špejli jsou správnou volbou.

 

Doprovodný program

Není nutno, aby bylo příliš veselo, ale zažít nudu … To vadí! Proto by se na Vaší akci mělo neustále něco dít, ať už to bude doprovodná hudba, vystoupení hosta, tetování henou, vodní bitva nebo třeba soutěž ve stavbě hradů z písku.

Dárek na rozloučenou

Není nutné být rozdavačný, ale malá pozornost rozzáří oči všech pozvaných. Ideální je, pokud takový dárek lze spojit s vaší firmou. Pokud však podnikáte ve službách, tak můžete sáhnout po klasice, která neurazí jako je flashka, flaška, čepice, powerbanka, hrníček, … atd. Zkuste však stále myslet na to, v jakém duchu se vaše výročí slaví, a držte se tématiky. Tedy pokud za vaší oslavě panuje havajská pohoda, tak kliošům, partnerům a zaměstnancům dejte na rozloučenou žabky, osušku či sluneční brýle s vaším brandem.

Na závěr nezapomeňte, že skvělou oslavu dělají především skvělí lidé, takže nudaře nezvěte! 🙂