Firemní dětský den

19. 4. 2017 Tipy

Pořádáte každoročně firemní akci pro zaměstnance a své partnery jako klasický večírek, kde je dost jídla, pití a nějaký ten zábavný program? Někteří z kolegů a partnerů se zdrží do ranních hodin a někteří hned po přípitku utíkají domů za dětmi. Co takhle jednou vyjít vstříc druhé zmíněné partě – tedy kolegům a partnerům, kterým už doma pobíhají jejich ratolesti a udělat firemní sešlost trochu jinak? Zkuste využít příležitosti oslav všech dětí, který se každým rokem slaví 1. června a naplánujte firemní Dětský den.

Ideální příležitost pro společné odpoledne

Někteří zaměstnanci a partneři mají rodinné povinnosti, a tak nemají moc času na firemní radovánky po pracovní době. Když však nemůže Mohamed k hoře, musí jít hora k Mohamedovi. Uspořádejte pro ně party, na kterou můžou vzít celou rodinku a strávit příjemné odpoledne. Je to ideální příležitost, jak udělat zábavné vyžití pro jejich caparty, zatímco s jejich rodiči můžete probrat nějaké ty pracovní záležitosti. Atraktivní program vám zajistí, že si rádi čas udělají a přijdou s celou svou rodinou.

Čím si získáte všechny malé lumpíky?

Zábavný program je jedna věc, ale chce to mít vše v pořádném stylu. Začíná pěkné počasí, takže doporučujeme venkovní prostory. Ke správné party patří raut a nějaké to pití, a protože děti obvykle jedí nejprve očima, nebojte se udělat firemní hostinu hravě a barevně třeba ve svačinových boxících s vaším logem či sloganem. Na žádném dětském dni samozřejmě nesmí chybět pořádné party rekvizity, které jsou buď hodně vidět, nebo slyšet. Bublifuky, balónky a plyšáci jsou samozřejmostí. Když budou navíc obrandované, máte zajištěné, že se pozvaní pidilidi postarají, abyste byli vidět i slyšet v celém okolí.

Každý z nás je tak trochu přerostlé dítě

Pokud se bojíte, že s touto dětskou party si zavřete dveře u kolegů a partnerů ,,pařmenů“, věřte, že opak je pravdou. Troufáme si tvrdit, že nakonec si právě oni tuhle akci nejvíce užijí a budou běhat mezi dětmi s pomalovaným obličejem. S dětmi a jejich bezprostředností se totiž může těšit na hodně vydařený mejdan. Bezdětní kolegové a bezdětné kolegyně navíc ocení, že je na konci dne ještě pořád můžou v klidu vrátit jejich rodičům.

Nebo organizaci nechte v rukou jiných

Přiznejme si, že ne všichni chceme mít na starosti přípravy a plánování. Ale samozřejmě všichni rádi pomůžeme dobré věci. Pokud tedy nechcete pořádat Dětský den na vlastní pěst, zkuste pár obrandovaných bublifuků, party talířků, čepek nebo třeba míčků věnovat svým partnerům, kteří se do organizace pustili, nebo vše pošlete do nadací, které vaší štědrost rozhodně ocení.

V každém případě je jisté, že se vám podaří vykouzlit nejeden úsměv u malých oslavenců.  A to za to určitě stojí!