Fidget spinner točí světem

5. 6. 2017 Předměty

Cool hračička, která ve vaší firmě zatočí se stresem, zvýší soustředění a celkově nastolí příjemnou pohodu. Vaši zaměstnanci a partneři pak budou makat jakou šrouby!

Zatočte se stresem na pracovišti

Všichni bychom chtěli pracovat ve firmě, kde vládne pohodová atmosféra. Ale každý den není posvícení a občas ve vzduchu visí stres. Někteří stres potřebují, aby vydávali větší pracovní výkony. Pro jiné může být stres na pracovišti důvodem k odchodu. A přesně pro ně jsou tyhle spinners skvělým antistresovým udělátkem. Tak zkuste tuhle vychytávku a nechte své kolegy, partnery a klienty zatočit se stresem.

Za málo peněz hodně muziky

Tahle super věcička navíc stojí doslova ,,pár šupů“, takže stačí objednat firemní barvy, vybrat tvar od kulatého po hranatý, zvolit materiál (záleží, pro jak velké kazisvěty to máte), pro velké fajnšmekry tu je i možnost vytunění LED diodami, a pak jen nahodil vaše logo nebo slogan a skvělý firemní dárek je na světě. Přečtěte si, jak o fidget spinneru píšou ve Forbesu (v angličtině) odkaz na článek. Zrozeno pro dobrou věc, tak to šiřte dál.

Zrozeno pro dobrou věc, tak to šiřte dál

Spinner navíc není další hračka, která vznikla za účelem zisku. Takhle vychytávka vznikla pro dobrou věc. Prvotní myšlenkou totiž byla pomoc dětem s ADHD a autismem. Pomáhá lidem, kteří mají problémy se soustředěním, jsou nervózní, mají problémy s koncentrací a potřebují neustále něčím zaměstnávat ruce. Díky tomu se jedná o  skvělou rozdávačku pro naše nejmenší.

Takže neváhejte a pořádně to v práci roztočte!