Fashionista

22. 1. 2020 Tipy

Reklamní textil nemusí být jen nic neříkající levné triko. Dobrý obchodník vám dnes nabídne moderní, kvalitní a neokoukané kousky, které nechá zhotovit dle vašich představ tak, abyste na trhu vynikli. Přidanou hodnotou je profesionální poradenství a poskytnutí grafického studia, jež váš nápad přetvoří v digitální návrh. Jestliže jsme upoutali vaši pozornost, čtěte dál!

 

Hodně muziky za málo peněz

Výrobci reklamního textilu se stali synonymem pro velké korporace, jež drží krok s dobou a požadavky klientů. Standardem schopného business-mana je nabízet textil atraktivních střihů, poutavého designu a na kvalitním materiálu. Nejen šetřily potěší fakt, že díky velko-nákladové výrobě se ceny takového textilu sníží na líbivé sumy. Jistě se shodneme na tom, že to zní jako malý jackpot.

Fashion is passion

Kvalita a originalita jsou jasnými přívlastky reklamního textilu 21. století, který má velmi blízko k módě a v lecčem je shodný ne-li zajímavější než retail, jež trochu nudně unifikuje davy nositelů. To ovšem neznamená, že hledíme jen na vizáž, řešíme i funkčnost. Důkazem toho jsou sportovní značky, pro nichž pravidelně vytváříme cool kousky, které nezklamou ani v extrémních podmínkách. Fashion je první slovo, co nám vyvstane na mysli při pohledu na oblečení, které má rafinovaně řešené kapuce, kapsy i podšívky, jež odvádí vlhkost, zachovají teplo a zároveň s ním trhnete parádu.

Doplňte garderobu

 

Tašky, kabelky i batohy jsou nedílnou součástí každodenního fungování. I na ně si můžete nechat vyšít nebo natisknout, co si budete přát. Chystáte se na delší služební cestu? Sáhněte po stylovém kufru značky Wenger nebo Samsonite a nechte si ho ozdobit firemním logem. S výběrem vhodné technologie vás nenecháme utopit se v moři možností, protože rada odborníka je u nás samozřejmostí. Pomyslnou třešničkou na dortu doplňků se stanou obrandované brýle nebo kšiltovky, které budou vaši společnost hrdě reprezentovat doslova na každém kroku.

Na zakázku bez problémů

Ušít zakázkový textil a maximálně vyhovět požadavkům klienta je denní chleba fungující reklamky. Barvy v PANTONE, střih na přání či efektový brand jako je nášivka, 3D výšivka, puff tisk, reflexní tisky a podobná specifika vyrobíme snadno, stejně jako různobarevná vyměnitelná táhla u zipů či kontrastní prošití. Po vzájemně odsouhlaseném grafickém návrhu započíná výroba, kterou pravidelně monitorujeme. Zboží z pravidla dodáváme do 2-3 týdnů.

Něco extra

V neposlední řadě lze zvolit i zakázkový fashion textil, který zastupuje například brand Blakkwood, pro něž šijeme speciální hábity nebo teplákovky. Asymetrické střihy, prodloužená děravá trika a bezkonkurenční motivy. Po tom, co klient definuje představu vizuálu, naši produkční vyberou nejvhodnější látky pro výrobu. Pro vychytání aktuálních trendů absolvují veletrhy módy nebo Fashion week v Miláně, kde čerpají inspiraci. Gentlemany potěší, že máme i výborně zpracovaný výrobní program manažerských košil, a to od konfekčních střihů až po měřené košile na míru z prémiových materiálů. Zároveň je to typ na skvělý dárek pro šéfa, který si potrpí na vyšití monogramu nebo manžetové knoflíčky ve firemních barvách.

 • 20 let zkušeností

  20 let zkušeností

  Nejsme žádní nováčci

 • Showroom v Praze

  Showroom v Praze

  Přijďte se podívat na naší práci

 • Jsme rychlí v dodání

  Jsme rychlí v dodání

  Máme vlastní stroje a výrobu

 • Zakázková výroba

  Zakázková výroba

  Zakázkový textil je naši pýchou

 • Světová výroba

  Světová výroba

  Pouze prověření dodavatelé

 • Česko a Slovensko

  Česko a Slovensko

  Stavte se za námi osobně

Certifikace společnosti

Záleží nám na tom,s kým spolupracujeme. Proto jsme držiteli velkého množství certifikací.

Certifikát - confiance Certifikát - Psi Certifikát - sedex Certifikát - fsc Certifikát - FairWear Foundation Certifikát - pefc Certifikát - sreepur