Fashionista

22. 1. 2020 Tipy

Reklamní textil nemusí být jen nic neříkající levné triko. Dobrý obchodník vám dnes nabídne moderní, kvalitní a neokoukané kousky, které nechá zhotovit dle vašich představ tak, abyste na trhu vynikli. Přidanou hodnotou je profesionální poradenství a poskytnutí grafického studia, jež váš nápad přetvoří v digitální návrh. Jestliže jsme upoutali vaši pozornost, čtěte dál!

 

Hodně muziky za málo peněz

Výrobci reklamního textilu se stali synonymem pro velké korporace, jež drží krok s dobou a požadavky klientů. Standardem schopného business-mana je nabízet textil atraktivních střihů, poutavého designu a na kvalitním materiálu. Nejen šetřily potěší fakt, že díky velko-nákladové výrobě se ceny takového textilu sníží na líbivé sumy. Jistě se shodneme na tom, že to zní jako malý jackpot. Pro ty, jež chtějí mít přehled, máme poptávkový katalog, jež si mohou prohlédnout ihned.

Fashion is passion

Kvalita a originalita jsou jasnými přívlastky reklamního textilu 21. století, který má velmi blízko k módě a v lecčem je shodný ne-li zajímavější než retail, jež trochu nudně unifikuje davy nositelů. To ovšem neznamená, že hledíme jen na vizáž, řešíme i funkčnost. Důkazem toho jsou sportovní značky, pro nichž pravidelně vytváříme cool kousky, které nezklamou ani v extrémních podmínkách. Fashion je první slovo, co nám vyvstane na mysli při pohledu na oblečení, které má rafinovaně řešené kapuce, kapsy i podšívky, jež odvádí vlhkost, zachovají teplo a zároveň s ním trhnete parádu.

Doplňte garderobu

Tašky, kabelky i batohy jsou nedílnou součástí každodenního fungování. I na ně si můžete nechat vyšít nebo natisknout, co si budete přát. Chystáte se na delší služební cestu? Sáhněte po stylovém kufru značky Wenger nebo Samsonite a nechte si ho ozdobit firemním logem. S výběrem vhodné technologie vás nenecháme utopit se v moři možností, protože rada odborníka je u nás samozřejmostí. Pomyslnou třešničkou na dortu doplňků se stanou obrandované brýle nebo kšiltovky, které budou vaši společnost hrdě reprezentovat doslova na každém kroku.

Na zakázku bez problémů

Ušít zakázkový textil a maximálně vyhovět požadavkům klienta je denní chleba fungující reklamky. Barvy v PANTONE, střih na přání či efektový brand jako je nášivka, 3D výšivka, puff tisk, reflexní tisky a podobná specifika vyrobíme snadno, stejně jako různobarevná vyměnitelná táhla u zipů či kontrastní prošití. Po vzájemně odsouhlaseném grafickém návrhu započíná výroba, kterou pravidelně monitorujeme. Zboží z pravidla dodáváme do 2-3 týdnů.

Něco extra

V neposlední řadě lze zvolit i zakázkový fashion textil, který zastupuje například brand Blakkwood, pro něž šijeme speciální hábity nebo teplákovky. Asymetrické střihy, prodloužená děravá trika a bezkonkurenční motivy. Po tom, co klient definuje představu vizuálu, naši produkční vyberou nejvhodnější látky pro výrobu. Pro vychytání aktuálních trendů absolvují veletrhy módy nebo Fashion week v Miláně, kde čerpají inspiraci. Gentlemany potěší, že máme i výborně zpracovaný výrobní program manažerských košil, a to od konfekčních střihů až po měřené košile na míru z prémiových materiálů. Zároveň je to typ na skvělý dárek pro šéfa, který si potrpí na vyšití monogramu nebo manžetové knoflíčky ve firemních barvách.