Důkazy místo slibů

18. 12. 2019 Tipy

Některé nápady vzniknou spontánně, nad jinými musí zasednout tým profesionálů. Tak či tak, vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům našich klientů. Přinášíme krátký přehled projektů, jež nám nejen udělali radost, ale také zajistily dobré reference. Nechte se inspirovat zakázkami, jež jsme realizovali ve spolupráci s velkými hráči českého trhu.

Pivovar Krušovice

Celá kolekce vznikla spontánně při návštěvě pivovaru, kde se probíralo téma, jak oživit nabídku obchodu se suvenýry. Propojení filozofie pivovaru Krušovice a brand manuálem se zdálo jako perfektní příležitost. Pro zacílení na ruskou turistickou klientelu se volil textil se zajímavým designem vysoké kvality. Prioritou bylo vytvoření textilu vhodného ke každodennímu použití bez přehnaného loga, ale s trendy designem. Po prostudování historie pivovaru vznikl návrh textilní kolekce v několika barvách a postupně se sortiment obohatil o další produkty. K trikům přibyly například moderní polo košile, sportovní oblečení, nejrůznější doplňky a 3D reklamní předměty.

V drogerii jako doma

Oblékáme zakázkovým tričky i pracovnice prodejen DM drogerií na Slovensku. Navrhli jsme elegantní bavlněná trika v příjemné tmavě růžové barvě s logem na zádech. Technologie sítotisku zajistila pestré barvy, které dlouho vydrží. Zástupci tohoto řetězce kladli velký důraz na použití PANTONE odstínu barvy oděvu, což je pro nás bez problému realizovatelný požadavek. Stejně tak jako možnost uskladnit textil a dodávat jej do 2 dnů dle potřeby kamkoliv po Slovenské republice.

Stavebniny Pro-Doma

Vyhověli jsme i přání vytvořit kompletní sportovní kolekci pro zaměstnance společnosti Pro-Doma. Vytvořili jsme několik návrhů oděvů vhodné pro běhání, tenis, cyklo i fitness, které splňovaly požadavky na odlehčený design. Úbory měly být zároveň ne příliš výrazné, ale atraktivní na první pohled. Použité funkční materiály běžně využívají sportovní a závodní týmy reprezentace a díky metodě sublimace jsme si mohli dovolit nanést detailní nápisy. Tato kolekce získala u zaměstnanců takový úspěch, že se realizace už roky opakuje.

STOCK Božkov

Pro tuto firmu šijeme pravidelně zakázkové zástěry stejně tak jako pro brandy FERNET, BLACK FOX či JIM BEAM. Jedná se o originální zpracování vybraného materiálu na základě preferencích klienta, jež se nejvíce hodí pro potřeby v gastronomickém odvětví. Vybírat lze ze široké škály látek, barev, střihů a provedení. Nejvíce je pro své funkční vlastnosti oblíbený kepr. Kreativitě se meze nekladou a my dbáme i na detail, doporučíme tedy kožené či kovové komponenty, jež dodají výslednému produktu šmrnc. Podobnou parádu trhnete i s výšivkou loga či jména barmana. Důkazem oblíbenosti tohoto produktu a jeho efektivního zpracování je fakt, že se s našimi zástěrami potkáváte každý den v barech i restauracích po celé České a Slovenské republice.

Becherovku, Kofola nebo Pepsi Cola

Všechny z těchto společností s námi mohli absolvovat cestu výrobního procesu, která perfektně optimalizovaná od nákupu materiálů přímo u výrobců přes branding a navržení ideálního designu v našem grafickém studiu až po včasné předání finálního produktu. Ani volbu technologie tisku nepodceňujeme, rádi vám tedy na základě bohatých zkušeností doporučíme tu nejvíce se hodící pro vaše potřeby. Ať už se bude se bude jednat o lehátka na promo akci, kšiltovky s vyšitým logem, pletený kulich s nášivkou, vaky s potiskem nebo oblečení pro pracovníky, jež bude splňovat firemní dress code, můžete se spolehnout na vysokou roveň našich služeb.