Co bude hitem Vánoc?

29. 10. 2019 Dárky

Letošní Vánoce poslouží jako skvělá příležitost k tomu, abyste zapracovali na message, kterou vaše firma vysílá do éteru. Nechte se inspirovat typy, jimiž můžete reagovat na aktuálním světové trendy, udělat druhým radost a zároveň nezatížit planetu. Nezní to skvěle – zbavit se třech much jednou ranou, a to v dárkovém balení? Jestli jste přikývli na souhlas, čtěte dál.

Eko-Vánoce

Potřebujete pozornost pod stromeček pro své kolegy nebo zaměstnance? Vsaďte na sváteční set obsahující např. formičku na cukroví, recept na svařené víno, koření a PF2020 z ručně vyráběného papíru. To vše lze schovat do krabičky a připevnit na láhev vína stuhou či visačkou a máte s naladěním vánoční atmosféry vystaráno. Jestli jsou vaši kolegové spíše příznivci pohodlí než labužnictví, zvolte ponožky z bio-bavlny s vyšitými mini-logy vaší společnosti doplněné o sněhové vločky. Oboje samozřejmě můžete nechat zabalit do ekologicky nezávadného papíru s tematickým motivem.

Bambus je plus

Bezdrátové elektronické pomůcky jako jsou nabíječky, powerbanky i sluchátka, oblékají moderní kabátek z bambusu. Tato dřevina roste bez pomoci člověka a některé její druhy vytvoří víc kyslíku než jiné větší stromy. Taktéž nepotřebuje pesticidy ani jiné chemikálie na podporu dozrávání. Výrobky z něj jsou plně rozložitelné. Prezent z bambusu může být i měkký na omak, jelikož se bambusová tkanina hojně využívá v textilním průmyslu. Nechat si z ní ušít šaty pro hostesky nebo ubrus na předváděcí akci nebylo nikdy snazší.

Obejmutí bez výčitek

Přikrývky už se dnes běžně vyrábí z ekologicky přívětivých materiálů, recyklované bavlny, merino ovčí vlny nebo jačí vlny, která se používá jako náhrada kašmíru, neboť má podobné vlastnosti. Vyznačují se hřejivostí, jsou příjemné na dotek a v neposlední řadě mají stylovou vizáž, takže poslouží jako skvělý interiérový doplněk do zasedací místnosti. Využít je můžete i na zimní promo akci nebo jako dárek pro klienty vyšperkovaný logem vaší společnosti. I na služební cestu se pro ni najde využití. A když už se zmiňuje cestování, můžete namotivovat spolupracovníky k využití vlakové dopravy, která zažívá návrat na výslunní i pro přepravu věcí ze zahraničí.

Z přírody rovnou do kanceláře

Chcete se v práci cítit jako doma? Třídíte ve firmě odpad, máte stůl posetý produkty šetrnými k životnímu prostředí a pijete jen z láhve, jež je ze 100 % přírodního materiálu? Skvělé! Jste na zodpovědné cestě k lepším zítřkům. Dotáhnout k dokonalosti můžete i vybavení kuchyňky. Řeč je o houbičkách z recyklovatelného materiálu, konkrétně z kombinace bavlny a sisalu. Firmy rády pořizují přípravky na mytí nádobí z přírodně rozložitelných přísad jako jsou rostlinné mýdlo, cukrové tenzidy, uhličitanu sodného a silikátů. Podpora zelené filosofie totiž hraje často nemalou roli v rozhodovacím procesu i pro vaše klienty, jelikož čím dál tím více českých ekologicky smýšlejících společností dbá na dopad na životní prostředí.

Ve zdravém těle, zdravý duch

Kosmetika obohacená o minerální vodu a esenciální oleje jsou další tip, co přihodit do dárkového koše pod firemní stromeček. „Vyberte produkty z přírodních látek, z ekologického zemědělství, hypoalergenní, bez GMO ingrediencí a syntetických vůní.“ Hlásí nejrůznější reklamní letáky a k tomu má vaše šéfka slabost pro zlato a kaviár. Nemusíte panikařit při pomyšlení na vyšší cenou, protože kopec parády uděláte i s kvalitními a levnějšími produkty. Peeling s mořskou solí, krém z bambuckého másla a sérum z kyseliny hyaluronové nebo s vitaminem C, jež je skvělým anti-oxidantem, vás nebudou stát výplatu a na každý produkt můžete nechat natisknout, co budete chtít. Rázem máte luxusní set na světě.

Zasaď se o víc zeleně

Znáte plant-a-tree-pen psací potřeby? Jsou skvělými pomocníky při každodenních úkonech a stejně tak ohleduplný reklamní předmět. Můžete si totiž po obdržení tužky nebo propisky zasadit modřín, jehož semínka jsou uschována ve víčku. Zbytek samotné tužky bude nepopsaným plátnem pro vaše nápady, které snadno udáte při rozdávačce, soutěži i na veletrhu. Skvěle se hodí do sady s dřevěným pravítkem a ostatními kancelářskými pomůckami.