ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ

17. 9. 2020 AktualityDárky

Praktický pomocník za pár korun, který vás nenechá na holičkách. Řeč je o dezinfekčním gelu, jež by měl mít s přicházejícím podzimem a chřipkovou sezónou po ruce každý. Obezřetnost se v tomto období obzvláště vyplatí a když nejsme zrovna poblíž tekoucí vody, je malá lahvička v naší kapse ideálním řešením, jak chránit své zdraví, reprezentovat brand a zároveň podarovat zaměstnance něčím, co v dnešní době opravdu ocení.

Váš anděl strážný

Ať už sáhnete po čistícím přípravku bez vůně či například s citrusovým aroma, neuděláte krok vedle, protože při pravidelném používání chráníte sebe i své okolí před nežádoucími nečistotami. Čistící gely už dávno nejsou jen pro strašpytle a hypochondry, staly se povinnou výbavou našich zavazadel. Nasaďte ještě znovupoužitelnou bavlněnou roušku a můžete beze strachu vyrazit na letiště, do MHD či většího davu. Doplňte svůj i pracovní arsenal o AN-GEL z dílny Attack Promotion, který je rafinovaných tahem ve výběru „rozdávaček do dvacky“ během firemní akce, kdy snadno vystoupíte z řady firem nabízející další zbytečný lanyard. Spojit příjemné s užitečným nebylo nikdy snazší.

Vždy připraven!

Naši obchodníci vyslyšeli přání klientů, přetavili je do činů a nechali vytvořit speciální čistící gely s antimikrobiální složkou, který díky hydratačnímu glycerinu nevysušuje pokožku. Je tedy vhodný pro každodenní užití, při němž budou vaše ruce stále chráněny před viry a bakteriemi. Jak často gel používat? Odborníci z WHO doporučují aplikovat během dne dle vlastní potřeby menší množství přípravku do dlaní, rovnoměrně nanést na celou plochu rukou a počkat, než po chvilce působení gel zcela uschne. A jak účinná je ochranná složka u gelů, který nabízíme? AN-GEL obsahuje více než 70% antimikrobiální složky, jež najdete v 50ml nebo 100ml lahvičkách.

Ve zdravém těle zdravý duch

Toto staré pořekadlo nese nemálo pravdy. Když budete zdraví a plní sil, budete taky schopni lépe vykonávat práci. I proto doporučujeme, abyste na svém pracovišti vybavili kolegy, klienty a obchodní partnery kvalitními gely na ruce. Můžete je rozdávat jako pohotový dárek při schůzkách nebo dále distribuovat, a to s vlastní etiketou. Potisk rádi zajistíme ať už námi vytvořeným designem dozdobený logem vaší firmy nebo vaší vlastní etiketou.

Parametry procesu

Líbí se vám nabídka vlastního brandingu 3D předmětu, který budou obdarovaní opravdu používat? Nechejte nám na sebe kontakt a my se o vaši zakázku rádi postaráme. Gely vyrábíme od 100ks a cena AN-GELU je od 18Kč bez DPH. Naše kosmetické přípravky jsou registrovány pro prodej v ČR a EU, taktéž splňují certifikace a hygienické standardy požadované Evropskou unií. Po společném doladění podmínek vaše gely dodáme od 1 do 14dní, kam si jen budete přát.