Čím obdarovat partnery? Klasikou nezklamete, originalitou potěšíte

7. 10. 2016 DárkyOstatníPředměty

Jestli něco máme na Vánocích všichni rádi, jsou to dárky. Jistě, že je hezké, že se rodiny zas jednou potkají u jednoho stolu, dají si kapříka a bramborový salát a budou se na sebe mile usmívat. Už v tuto chvíli však všichni myslí na jedno – co najdou pod stromečkem. Milým zvykem se staly také dárky mezi obchodními partnery. Už víte, co jim pod imaginární stromeček nadělíte? My ano.

Je to tak. Každý rád dostává dárky. My, vy a ani vaši obchodní partneři nejsou výjimkou, a pokud je navíc překvapíte něčím zcela výjimečným a originálním, získáte velké plus navíc. Ten okamžik překvapení? K nezaplacení.

Současná nabídka zajímavých dárků pro obchodní partnery je vskutku dechberoucí a navíc téměř na vše lze přidat reklamní potisk. A o to také přeci jde. Hlavním účelem dárku a zároveň reklamního předmětu je nejen potěšit a poděkovat za příjemnou spolupráci, ale také zůstat na očích. A proto by dárky měly být nejen pěkné, ale také kvalitní. Protože kdejaký šmejd, který se rozpadne po dni užívání, vám dobrou reklamu neudělá.

Chytré dárky – hit mezi reklamními předmět

Smart věciček kolem nás neustále přibývá. A nejedná se pouze o mobilní telefony, tablety a počítače. Smart věci mohou být relativně levné a přitom velice šikovné. A lidi je mají opravdu rádi, věřte nám, my to víme. A co hlavně, logo vám na ně vytiskneme také.
Tak například powerbanky, mobilní nabíječky s USB vstupem, které jsou lehké, vejdou se do kabelky i batohu. A hlavně už vaše partnery nikdy nepřekvapí zvuk právě vybitého telefonu.

Co takhle pustit si hudbu kdekoliv a kdykoliv? Zejména mladší ročníky a hudební nadšence nadchne vychytávka v podobě bezdrátového reproduktoru. Díky Bluetooth technologii jej lze snadno propojit s telefonem a pustit si oblíbenou hudbu v parku, u vody i na chatě nebo třeba na teambuildingu v přírodě.

Ještě bychom věděli o jedné chytré věcičce, která momentálně hýbe světem. Jsou jimi chytré neboli fitness náramky. Připomínají digitální hodinky, ale umí toho mnohem více. Vaši obchodní partneři získají přehled o všech denních aktivitách. Například budou přesně vědět, kolik toho naběhali mezi schůzkami. I přitom se totiž pálí kalorie.

Speciální dárky pro speciální partnery

Mezi obchodními partnery se vždy najde pár, kteří jsou výjimeční. Třeba proto, že vám dají vydělat hodně ale opravdu hodně peněz, a nebo jsou to prostě skvělí lidé a možná i vaši přátelé. Ti si zaslouží výjimečný dárek.

Pro pány se hodí luxusní značkové kuličkové pero, které se na stole bude perfektně vyjímat. Ale i vkusná a exkluzivní kravata může ohromit i náročného partnera. Ženy v každém věku překvapí elegantní hedvábný šátek s decentním potiskem.

Pro ekologicky smýšlející partnery bude velkým překvapením kamenný notes. Ne, nejedná se o dlaždičky, do kterých je třeba poznámku zapsat za pomocí dláta a kladívka. Tyto notesy vypadají stejně jako jejich papírová konkurence. Listy jsou však vyrobené ze stavebního odpadu – kamenia. Jsou krásné, jsou šetrné k životnímu prostředí a navíc jsou voděodolné.

Klasikou nezklamete

I mezi reklamními předměty najdeme několik stálic, které se každým rokem objeví mezi vánočními dárky. Oblíbenou a praktickou jedničkou mezi dárky zůstává USB flash disk. K tradičním dárkům patří také kalendáře a diáře, na které lze snadno natisknout nebo dokonce vyrazit logo společnosti. Originalitu dárku dodáte jedinečným přáním určeným pro jednotlivé klienty zvlášť. To platí také pro hrnky, termohrnky a skleničky. Vybrat si můžete mezi různými tvary i velikostmi. Potisk bude opět záležet pouze na vás.

Deštník je rovněž praktický dárek, který navíc nabízí velkou plochu, se kterou si lze vyhrát. Oblíbená jsou drobná loga, ale vaší fantazii meze neklademe. Splníme vám každé vaše přání. Alespoň co se reklamních předmětů týče. V obchodě nikdy není nouze o stres. Obalte nervy svých partnerů skvělými belgickými pralinkami či jinými čokoládovými bonbóny zabalenými do originálního obalu s vámi vybraným potiskem.

Chcete-li být o krok dále, zkuste partnery podarovat něčím skutečně praktickým a zároveň pěkným. Sportovně založeným osobám se bude hodit teplá mikina či softshellová bunda opatřená firemním logem. Sadu jemných ručníků s vkusnou výšivkou jistě ocení každý. A když jsme u toho oblečení, vyrobíme vám krásné, hřejivě a pletené zimní oblečení na míru od šál, kulichů, přes rukavice a ponožky až po svetry.

Zapomenout byste také neměli na krásná, originální či vtipné PF. To vám vyrobíme také. Stále nevíte čím obdarovat na Vánoce vaše obchodní partnery? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme vymyslet vhodný dárek.