Cesta k lepšímu zdraví

29. 10. 2021 AktualityDárkyTipy

Babí léto se proměnilo v plnohodnotný podzim a vaše zdraví tak musí čelit mnoha vnějším vlivům. Abyste přečkali chřipkové období bez úhony, je potřeba posilnit kondici a celkovou imunitu těla. Rádi se s Vámi podělíme o tipy, co pořídit do výbavy a jak zůstat fit až do Vánoc.

Na zdraví!

Připijme si na to nejdůležitější, co máme, tentokrát ale čajem z čerstvého zázvoru a citronem. Jestli nejste fanda čajů o páté, máme pro vás rychlé a efektivní řešení – ginger shoty. Vybavte firemní kuchyňku tím, co kolegové opravdu uvítají. V malé lahvičce se ukrývá nealkoholický nápoj nabitý spoustou vitamínů, antioxidantů a zabijáků patogenních virů. Zázvor je prověřen staletími a pro své blahodárné účinky jej hojně používají všichni průkopníci zdravého životního stylu i dnes. Lahvičky vám na zakázku potiskneme vlastní etiketou, na kterou můžete přidat vtipnou hlášku, milý obrázek nebo logo vaší firmy, pokud jste přívrženec minimalismu. Tak či tak dáte všem najevo, že vám na jejich zdraví záleží.

Hurá do toho

Není tajemstvím, že pro je zachování dobré fyzické i psychické kondice dobré vykonávat sportovní aktivity. Je známo, že při fyzické námaze si odpočine mozkovna a to v dnešní době potřebujeme všichni. Běháním formuje člověk nejen figuru, ale také prokysličí organismus a řádně prokrví své orgány. Plavání odlehčí namáhaným kloubům a posílí celé tělo. Na druhou stranu nadšení sportovci se spíše vrhnou do silového tréninku nebo kondičního „kruháku“, kde potrápí svou muskulaturu i za pomocí cvičebního náčiní. Klidnější jedinci se vydají na hodinu pilates nebo jógy, které zase posílí střed těla, zlepší držení těla i rovnováhu. Představu o nabídce sportů jistě máte, ale schází to správné vybavení. Co byste řekli, na dresy s detailním celopotiskem ve firemních barvách, stylovou podložku na cvičení, sportovní tašku nebo činky na posilování s vaším brandem? I toto je pro nás hračka. Stačí se ozvat.

Vždy po ruce

Nedílnou součástí správně fungujícího těla je přísun dostatečného množství tekutin. A ne – Tramín, který jste si přivezli z Moravy se nepočítá. Máme na mysli chemickou sloučeninu dvou atomů vodíku a jednoho atomu kyslíku, jež zná i školák pod pojmem vodu. Palivo potřebné pro chod vašeho stroje můžete mít vždy s sebou v případě, že si jej dotankujete z cool lahve s potiskem. Výběr je nepřeberný, ať už preferujete eko verzi ze skla v kombinaci s bambusovým víkem, láhev kovovou s praktickou karabinou, která obsah udrží v chladu nebo hrnek z recyklovatelného plastu s hravým barevným motivem. Ušetříte peníze i přírodu, když si zvyk nošení nápojových nádob s sebou osvojíte. Podobné reklamní nádobí vám zároveň bude dělat promo na každém kroku.

Pořádný odpočinek

Po větším energetickém výdeji byste si měli udělat chvilku na relax. Dopřejte své tělesné schránce klid a pohodu, aby mělo dostatek času na regeneraci. Jedině tak budete moct v práci zvýšit svou výkonnost v zaměstnání na maximum a síly vás neopustí ani při komplikovaných projektech. Každý odpočívá po svém, ale zachumlat se do měkoučké deky s výšivkou a popíjet oblíbený nápoj s atraktivního termohrnku. I hrnek lze personalizovat brandingem v podobě firemního motta nebo vkusnou verzí vašeho loga. Tyto praktické pomocníky využijete během home office i při práci v kanceláři. Podobné předměty můžete rozdávat na eventech, schůzkách i u vánočního stromku.