Výšivky a nášivky

Stará dobrá klasika

Strojová výšivka na textil patří k naprosté klasice. My vytváříme vyšívané motivy přímo ve svých vyšívacích dílnách v České republice. Pomocí výšivky lze dodat logo i tam, kde by potisk působil zbytečně lacině či nevhodně (trička na golf, froté…).

Rádi pro vás na zakázku vytvoříme výšivku nebo nášivku dle vašeho návrhu. Cena se skládá z jednorázového poplatku za vyšívací program (zaplatíte jej jednou a dále bezplatně využíváte v opakovaných zakázkách) a pak ceny samotné výšivky. Samozřejmě čím větší váš motiv bude, tím vyšší bude jeho cena. Vyšší cena je však vyvážena velmi dobrým dojmem, který výšivka budí a kterým se doslova vyšijete do myslí svých zákazníků či obchodních partnerů.  

  • 1/ Vysoce kvalitní a tradiční technologie
  • 2/ Získejte pocit luxusu
  • 3/ Ideální technologie pro sport
  • 4/ Vhodné pro kšiltovky, mikiny nebo polokošile

Chci nacenit technologii

Zajímá mě jaké jsou ceny za tuto technoligii.

Chci zjistit ceny

Pořád nemáte jasno?

Spusťte našeho průvodce a zjistěte, co je pro vás to vhodné.

Zkuste KROK ZA KROKEM

Výhody výšivky a nášivky

Velkou výhodou je neomezená možnost kombinace s dalšími aplikacemi (potisk, kamínky). Na výšivku z našich dílen nepůsobí praní v pračce ani časté nošení. Dlouhou dobu tak vydrží v dobrém stavu. Při opakovaných objednávkách nepočítáme našim klientům cenu za vyšívací program.

Pro který typ textilu je technologie vhodná?

Trička Polokošile Košile Mikiny Tašky Bundy Sport a fitness Pracovní oděvy a gastronomie Spodní prádlo Froté Čepice Fleece

Máte zájem o technologii? Kontaktujte nás, vytvoříme pro vás nabídku.

Máme velmi dobře vybavenou vzorkovnu a rádi vás zde osobně uvítáme a předvedeme více jak 2 000 kusů na zakázku vyrobeného reklamního textilu a reklamních předmětů. Na vše si budete moci sáhnout a udělat si tak lepší představu o tom, jak by měl vypadat váš konečný výrobek.

Kontaktujte nás