Digitální tisk

Technologie pro tisk bez omezení tvaru nebo počtu barev!

Tato technologie je v dnešní době považována za nejmodernější způsob potisku triček. Vybraný motiv lze natisknout i na další části oděvů, jako jsou zipy, knoflíky a kapsy. Digitální tisk patří k těm finančně náročnějším, na druhou stranu bez vysokých vícenákladů typu platby tiskových sít, proto je vhodný především pro zakázky menšího rozsahu. Vhodný je zejména na tisk složitých vícebarevných motivů, obrazků a fotek, tam se jeho výhoda nejvíce využije a tisk je jak obrázek z časopisu….

  • 1/ Máme vlastní digitální tiskárnu
  • 2/ Tisk od 1 kusu
  • 3/ Jemnost tisku
  • 4/ Vzorek do druhého dne

Chci nacenit technologii

Zajímá mě jaké jsou ceny za tuto technoligii.

Chci zjistit ceny

Pořád nemáte jasno?

Spusťte našeho průvodce a zjistěte, co je pro vás to vhodné.

Zkuste KROK ZA KROKEM

Výhody digitálního potisku

Hlavní výhodou je možnost potisku i malého počtu textilu. Vybrané motivy se dají pomocí této technologie snadno nanést na textil bez omezení tvaru nebo počtu barev. Skvěle se hodí například pro velké detaily loga. Jedná se o výbornou technologii např. pro sezónní firemní trička.

Pro který typ textilu je technologie vhodná?

Trička Polokošile Košile Mikiny Tašky Bundy

Máte zájem o technologii? Kontaktujte nás, vytvoříme pro vás nabídku.

Máme velmi dobře vybavenou vzorkovnu a rádi vás zde osobně uvítáme a předvedeme více jak 2 000 kusů na zakázku vyrobeného reklamního textilu a reklamních předmětů. Na vše si budete moci sáhnout a udělat si tak lepší představu o tom, jak by měl vypadat váš konečný výrobek.

Kontaktujte nás