Back to Normal

27. 7. 2021 AktualityTipy

Po prázdninách budou muset školáci naskočit do vlaku, na jehož trasu směr pravidelný a standardní režim, si snad už ani nepamatují. Výuka z domova přinesla mnohé výzvy, jak pro učitele, tak studenty a v neposlední řadě pro rodiče. Za snahu a vytrvalost na všech stranách vám skládáme hold. Bůh ví, že jste si těch pár deci po večerce za suplování pedagogů opravdu zasloužili. Chcete vědět, co přineslo distanční studium za pozitiva a jak lze využít tipy načerpané během domácí výuky i na školní půdě? Čtěte dál.

Pohodlí na prvním místě

Ruku na srdce, když je možnost strávit celý den v pyžamu, proč takové kratochvíle nevyužít? Malí i velcí studenti tak často poslouchali své učitele v oděvu zajišťující maximální komfort. Noční úbor lze bez ostychu vyměnit za pohodlné kalhoty a tričko z příjemného materiálu, které dá okolí najevo, jak cool nositel je. Skvělým tipem pro vedoucí oddílu skautů či malých sportovců, kroužek nadaných šachistů nebo počítačových nerdů – pořiďte jim vtipná trika, jež vykouzlí úsměv na tváři i ostatním. Trendy jsou i podle nabídky světových módních domů teplákové soupravy, které se díky lock-downu staly společensky přijatelným dress codem většiny z nás. Představte si kvalitní měkoučkou látku, pečlivé prošití na praktických kapsách nebo kovové detaily, jež vaši „teplákovku“ povznesou na vyšší fashion úroveň. K dispozici vám bude náš standardní katalogový sortiment textilu nebo společně vybereme něco extra na zakázku.

„Marečku, podejte mi pero!“

Nevíme, jak u vás, ale nám se pořád ztrácí psací potřeby. Jednu půjčíte kolegyni, druhá se zatoulá v batohu, třetí zapadla za skříň a tu poslední si omylem ve spěchu odnesl kurýr. Školáci této záhadě mizících tužek také zatím nepřišli na kloub, a tak se pouzdra pravidelně doplňují. Řešením numero uno je, nalepit na každou pastelku jméno majitele – barevné personalizované samolepky se jménem snadno zajistíme. Druhé řešení je více plošné. Do práce nakoupit zásobu pro celé oddělení nebo dětem pořídit napířklad do školní družiny poznámkové bloky, dřevěné tužky, propisky či pastelky s logem školy. Brandovat lze i obal psacích potřeb, ať už si zvolíte krabičku z recyklovaného papíru nebo plechový mini-tubus, rádi vám s designem obalu pomůžeme. Vězte, že tužku s názvem institutu, pro kterou byl vyroben, hned tak někdo neztopí a bude se lépe hledat i doma.

Štědrý den už v září

Nebojte se, ještě nepřivoláváme zimu, není ovšem tajemstvím, že školáci mají malé Vánoce už po prázdninách. Na nákupním seznamu studentů se vedle přezůvek a školní brašny stále častěji objevuje nový notebook, chytrý telefon nebo tablet. Vývoj doby nelze zastavit, a tak se v pravidelných intervalech obměňuje i elektronika, která je při dnešním způsobu studia nepostradatelná. Aby vaše technologické vymoženosti byly vždy v bezpečí, pomůžeme s vámi vybrat stylové obaly na laptop nebo bezdrátová sluchátka, na jejichž obalu bude natištěné, co si budete přát. Umělá kůže, korek, recyklovatelný plast – možností je nespočet a doporučit efektivní branding je náš denní chleba. Učit se na chatě a pak jít načerpat kyslík do lesa za doprovodu vaše playlistu je luxus, který jsme dříve na programu všedních dnů neměli, ale jistě je to jedna z možností, jak si zpříjemnit distanční studium či home office. Být mobilní nebylo nikdy snazší.

Pitný režim = polovina úspěchu

Aby tělo i mysl fungovaly jako správně seřízený stroj, potřebuje dostatek tekutin. To všichni víme, i přesto máme tendenci na pravidelný pitný režim zapomínat. Ať už se věnujete samostudiu nebo zrovna svačíte, dotankujte oblíbený nápoj a rovnou z láhve s pestrým potiskem. Pro děti natiskneme zvířata, pro puberťáky inspirativní motto a dospělým nabídneme třeba minimalistické thermo-kelímky z ekologicky přívětivého materiálu, který se nebojí myčky. Nemusíte být zarytý fanda Grety Thunbergové, nicméně být ohleduplný k přírodě ještě nikdy nikomu neuškodilo. V dnešní době je opravdu z čeho vybírat, a to bez kompromisů. Znovupoužitelné hrnky z pecek oliv a bambusu už nejsou sci-fi, ale dostupná realita. Rádi vám udržitelné alternativy odprezentujeme.

 

Méně stresu, více pohody

Tuto stručnou, ale výstižnou mantru bychom si měli opakovat četněji. Více než kdy dříve jsme se totiž všichni museli naučit zpomalit tempo. Plány dospěláků, i těch školou povinných, byly pandemií bezpochyby ovlivněny a zachovat si dobrou náladu, bylo klíčem k překonání všech denních výzev v jedné domácnosti. Kdybychom měli zmínit aspoň jednu prospěšnou věc, co nás Covid naučil, tak je to umění vypnout a odpočívat, což je jednou za čas opravdu potřeba. V případě, že by nás podzim nemile překvapil, budeme dozajista připraveni díky Stress Relief Kitu, což je v podstatě taková KáPéZetka pro intenzivní hru o přežití pod jednou střechou. Představte si personalizovaný balíček pro mámu s různými druhy vonných solí do relaxační koupele a k tomu tabulku kvalitní čokolády, pro ratolesti sadu stolních her či kufřík s hromadou plastelíny, korálků a samolepek, nu a pro tátu malou degustační sadu rumů s elegantní placatkou. Produkty se dají různě měnit dle potřeby a chuti. Podobné dárkové sady Vám na zakázku pomůžeme vymyslet i pro kolegyni na Vánoce nebo pro šéfa, který je fanoušek turistiky.

 

Jestliže Vás některý předmět zaujal a chcete se dozvědět o našich službách více, rádi se Vám budeme věnovat na mailu: info@attackpromotion.cz.