5 tipů efektových brandových technologií

24. 10. 2019 Ostatní

Přemýšlíte často, jak odlišit vaši firmu od ostatních, když přijde na přetřes firemní akce? Řešení je na dosah. Oblečte kolegy do mikin, které jsou pomalované speciální barvou, jež ve tmě svítí. V jiných reklamkách by na vás koukali, jako na blázna, ale my jen souhlasně s úsměvem kývneme a zeptáme se na váš oblíbený odstín. Šetřete čas a jděte příště rovnou tam, kde budou schopni splnit i speciální požadavky.

Oslnivá originalita

Chcete se na příštím veletrhu blýsknout? Upoutejte pozornost kolemjdoucích sladěným outfitem celého týmu a nahoďte třeba vesty, kalhoty nebo trička s nápisem vytvořeným z kamínků. Díky speciálnímu lepidlu budou malé diamanty dobře držet, na čem si jen vzpomenete, ale doporučuje se vybrat bavlnu s broušeným povrchem. Osmělte se vytvořit si vedle pracovních zážitků i originální design a čerpejte tak milý bonus vaší profese.

Mise: Nepřehlédnutelný

A co zvolit pro výrobu várky batohů na firemní výlet? Rozhodně nevynechejte reflexní barvu. Po nasvícení odráží světlo, takže každého nositele bude dobře vidět na cestě domů i v šeru. Nebudou přehlédnutelní, ani když se vydají na kole na výlet, protože „odrazkovými“ samolepkami lze ozdobit kufr i cyklistické komponenty. Technologie se běžně tiskne pomocí transferu či nažehlovací fólie, to rozšiřuje možnosti vylepšení třeba i plyšových hraček určené na soutěže nebo jako efektivní detail na nejrůznější textilie.

Chcete něco extra? Experimentujte!

Představte si, že uvádíte na trh nový šampón pro psi a potřebujete své budoucí klienty řádně oslnit. Oblékněte vaše hostesky. Vedle netradičního občerstvení můžete udělat parádu i garderobou. Po přípitku zhasnou světla a vy překvapíte osazenstvo tričky, pomalované speciální barvou, která při nasvícení UV světlem září. Wow efekt se dostaví do pár sekund. Při běžném světle aplikace nijak nevyčnívá, takže spolupracovníkům zůstane vzpomínkový předmět, který lze nosit další roky po vašem legendárním mejdanu.

A žili spolu šťastně až do smrti

Absolutní stálice efektového brandingu jsou výšivka s nášivkou. Ať už necháte vyšít motiv přímo do textil nebo zvolíte nášivku, která se prvně separátně vyrobí a potom našije na vybraný podklad, nešlápnete s výběrem vedle. Vydrží bez poškození i četné praní na vyšší teploty, šijí se tedy nejčastěji na ručníky, zástěry nebo „made to measure“ košile pro vašeho CEO. Na začátku se uhradí vyšívací program a pak už můžete nechat stroje vesele vyšívat, cokoliv si budete přát. Cena se nenavýší, i když zvolíte více barev.

Když jeden není dost

A nakonec nabídneme něco pro fajnšmekry. Jsou mezi námi tací, kteří jsou nerozhodní. Dobrá zpráva je, že i ti si mohou oddechnout. Místo bloudění v lese rozhodování mohou naráz zvolit hned dvě metody. Například nakombinovat brandový tisk s výšivkou nebo nášivkou. Od polo trička přes plátěnou tašku až po montérky. Právě čtete o ideálním zviditelnění vaší značky pomocí široké škály svršků na letní i zimní sezónu. Neopotřebený vzhled, který drží dlouhá léta od pořízení zní jako jackpot.

 

Chcete propagovat správně? Víte, co je pro vaši firmu nejlepší nebo si chcete nechat odborně poradit? O vaši zakázku se postaráme od začátku do konce. Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.