5 nejlepších scénářů klasických brandových technologií

23. 10. 2019 Tipy

Každý, kdo chce efektivně obchodovat, ví, že čas jsou peníze. Ušetříme vám tedy pár pomyslných korun a také se vyhnete dlouhosáhlým popisům termínů, které by vás nudily. Přinášíme vše, co jste chtěli vědět o nejoblíbenějších brandových technologiích a nevěděli jste, koho se zeptat. V kostce. Žádné zdržování. Ať jste šetřílek nebo chcete vyčnívat něčím extra, pohodlně se usaďte – jdeme na to!

Kdo šetří, má za tři

Nechcete šlápnout vedle s výběrem potisku na promo akci a požadujete trvanlivou kvalitu za dostupnou cenu? Vsaďte tedy na tradici sítotisku. Je vhodný například pro různé reklamní předměty i textil, od trička po ubrus. Výhodou sítotisku je, že po počátečních nákladech na paletu pro jednu barvu, už výroba jede jak po másle. Doporučili bychom ho například u zakázky na 50 triček, přičemž se u dvou až tří přenesených barev se nemusíte hrozit ceny.

Přeneseme to i na vás

Neunikne vaší pozornosti. Řeč je o transferu, který se používá tam, kde nemůžeme přenést sítotisk. Sáhli bychom po něm například při rozdávačkách letních kufříků, klíčenek či nákupních tašek, protože si s aplikaci firemního loga hravě poradí a bonus je, že vám obdarovaní budou dělat reklamu na každém kroku. Lze použít i tzv. nažehlovačky, jež se při 180 stupních nažehlí jako nálepka. Tuto metodu bychom radili v případě, že jste na teambuilding nakoupili trucker kšiltovky s polyesterovou čelní stranou.

Pro týmové hráče

Po plotteru sáhne ten, kdo se chystá na hřiště. Tato výřezová technologie je ideální varianta pro malé náklady. Chcete nechat očíslovat dresy pro fotbalový zápas nebo potřebujete doplnit na triko jména kolegů? Není problém, rádi vám s tvorbou designu podáme pomocnou ruku. Plotter vás nezklame ani u volby jednobarevného loga na vymakanou soft-shell bundu při příležitosti soutěže o ceny či pro podporu prodeje sportovního textilu s originálním potiskem.

Když nechcete riskovat

Digitální tisk umožňuje velmi detailní vzory, a to i u zakázky od jednoho kusu, což oceníte, když budete chtít dát spolupracovníkům na vybranou, v čem budou reprezentovat vaši společnost na letošním veletrhu či vánočním večírku. Grafici s chutí připraví vizuál dle přání klienta od jednoduchého nápisu až po vyšperkovanou fotku. Přípravy nezaberou příliš času a motivy lze za příznivou cenu aplikovat taky přes švy, zipy, kapsy, což je další výhoda této metody. Jde tak snadno díky kontrolnímu nátisku před výrobou celé várky zjistit, zda se náš kreativní um potkal s vaší představou. Limity digitálu jsou posunuty tak vysoko, že si vybere i velmi náročný zákazník.

Univerzální trefa do černého

Najít nápaditý dárek pro vaše klienty, popřípadě kolegyně už nebude nikdy problém. Je libo pestrobarevný saténový elegantní šátek s monogramem? Vaše přání je naší výzvou. V případě, že byste si přáli něco více praktického jako je deka, dres, osuška a mnoho dalšího, ani to nebude krok vedle. Hojně je také používaný při celoplošných potiscích vlajek nebo šál, takže se trefíte do vkusu i skalním fanouškům nejrůznějších sportů. Díky sublimaci lze natisknout prakticky cokoliv. Jediné, na co se musí dbát, je materiál, ten by měl být z většího množství syntetický.

Chcete propagovat správně? Víte, co je pro vaši firmu nejlepší nebo si chcete nechat odborně poradit? O vaši zakázku se postaráme od začátku do konce. Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.