5 Must-Haves na cesty

30. 7. 2020 DárkyTipy

Ať už si dnes troufnete za hranice nebo si užijete krásy Česka, budete potřebovat své cennosti v něčem převést. Nejen v létě Vám na služební cestě přijde vhod odlehčený, ale prostorný kufr nebo stylový batoh, jež je vyroben tak, aby zlodějům dal za vyučenou. Ano, i takové vychytávky existují a jsou samozřejmě nabízeny v různých variacích. Co dál Vám zpříjemní cestování se dočtete v našem článku. Vzhůru za dalším dobrodružstvím.

Kufr vašich snů

Na co se zaměříte při výběru pořádného kufru? Skořepina či poly-karbonový materiál. Dvě nebo čtyři kolečka. Zámek pro zajištění bezpečí. Polstrovaný prostor na uskladnění oblečení. Cena vs. Design. Není to lehký počin, ale vybírat si s kapkou trpělivosti a spolehlivým dodavatel vám to martyrium ulehčí. Kdo chce svůj kufr najít během pár sekund, sáhne po zajímavém vizuálu, třeba pestré fólii, kterou zaručeně nikdo nepřehlédne. Trikolora ČR, držák na tablet, potisk ve firemních barvách, reflexní proužky, vaše iniciály nebo oblíbená melodie hrající při otevření – i takové parametry jsou splnitelné. Zařídíme, co si jen budete přát. Teď už víte, na koho se obrátit, jestli budete potřebovat vyrobit kufr na zakázku.

Nepokrade(š)

Nepochybujeme o vašem čistém svědomí a povědomí o sedmém přikázání. Ne všichni spolucestující se jím ale řídí, a proto je lepší být na lapky připraven. Nová generace batohů je krásná na pohled a praktická na každodenní používání. Skryté zipy zajistí ochranu vašeho drahocenného obsahu a povrch z imitace kůže, jež je ve skutečnosti vyroben z PET lahví, je odolný proti proříznutí a vodě. Vevnitř najdete šikovný organizér s portem na USB kabel, notebook a všechny důležité dokumenty. Vybírat si lze z několika velikostních a barevných variant. Můžete si i zvolit model s kolečky, kterým nahradíte středně velký kufr.

Vzhůru za dalším dobrodružstvím

Ten, kdo si chce trochu vyčistit karmu, bude koukat po ekologicky přívětivých řešení cestování. Až se budete bádat nad mapou, po které stezce se vydat, spolehněte se, že batohy z tvrdého papíru unesou vše, co potřebujete a mile vás překvapí i jejich odolností. Možná vás to překvapí, ale lze je v případě potřeby na nižší stupeň vyprat. Branding podobných doplňků je čirá radost, protože takový batoh je doslova tabula rasa. Vyřádit se na něm může poeta, grafik megaloman a vsadíme se, že vy taky! Tak šup, Trip Advisor do ruky a můžete vyrazit.

Pohodlně se opřete, vyrážíme

Komfort je důležitý atribut cestování a není nic lehčího než si pořídit cestovní polštář, který podepře vaši unavenou hlavu. Jestli Vás čeká delší cesta, zvolte látkový set, který je doplněn o masku na oči a silikonové špunty do uší. Nerušeně tak přečkáte i několika-hodinový let. Kdo by chtěl mít svou krční páteř jako v bavlnce, ale zároveň optimálně podepřenou, nechť zvolí polštář s pevnější výplní. Textil se dá potisknout nebo vyšperkovat výšivkou třeba s názvem vaší společnosti, což je zároveň typ na fajn dárek pro kolegy.

Naladěn na vaší vlně

Přenosný repráček bude hrát podle vaší nálady, ať už ho vezmete kamkoliv. Druhů je u přenosných reproduktorů opravdu nespočet. Různě barevné, různě velké, různě výkonné – záleží jen na vašich preferencích. Chcete eko-verzi? Není problém. Vyberte si bezdrátový speaker z přírodního bambusu. Branding je možný jak na plastovém, dřevěném i kovovém povrchu. Logo firmy se tak bude vyjímat na jakémkoliv materiálu. A efektní laserování potěší nejen oko ale i peněženku.

Minivychytávky

Divili byste se, jak velkou službu vám mohou prokázat zdánlivě malé věci. Slyšeli jste někdy o hledači zavazadel? Jestliže ne, je čas se s ním seznámit a garantujeme vám, že slyšet právě jeho hlas, bude to jediné, co budete chtít při hledání svého kufru v haldě ostatních zavazadel slyšet. Svého parťáka na kolečkách pro jistotu ozdobte i jmenovkou s vašim jménem a adresou, abyste měli jistotu, že se k vám vždycky vrátí.