Lehátkové leháro

9. 8. 2017 Tipy

Gauče, otomany i vaky na sezení má dneska ve firmě skoro každý. Ale taková lehátka, kde si člověk chvilku může hovět, natáhnout se po obědě nebo třeba stylově ukázat brand klientům, to se jen tak nevidí. Takže proč neudávat styl a nepatřit k těm, kteří vlastní lehátka na léháro mají?

Hezky česky

Jelikož ne všichni naši kolegové jsou křehotinky a jejich pivní pupíky by asi neunesl umělohmotný výrobek z Číny, tak jsme se rozhodli vyrábět lehátka české kvality, která nějaký ten nápor vydrží. Naše lehátka jsou po jistých zkušenostech (ne nebudeme jmenovat kolegu Pepu, kterého by před jeho hubnoucím obdobím jen tak nějaký plast neunesl) vyrobeny z masivní dřevěné konstrukce z borovice bezsuké. Takže nejsou na ozdobu, ale opravdu se na nich může sedět.

A když už máme vytuněnou jejich konstrukci, tak jsme si řekli, že by byla škoda, kdybychom nedotáhli do dokonalosti celkový vzhled a kvalitu, takže ani látka, na kterou budete pokládat vaše ctěné pozadí, něco vydrží, je příjemná a dobře vypadá. Navíc má tu výhodu, že se dá pomocí sublimace brandovat plnobarevně, takže můžete mít lehátka zcela dle vašeho přání!

Parťáci do kanclu i na každou akci

Kdo má v práci ten luxus a pyšní se teráskou, nebo dokonce zahrádkou, tak mu za dodání lehátek zaměstnanci utrhnou ruce. Kdo takový luxus nemá, ať nezoufá, lehátka jde využít i vevnitř na takové to poobědové posezení u kafíčka … Ovšem, že s notebookem a makáme!

Tyhle parťáci navíc udělají velkou parádu na každé vaší akci, ať už chystáte večírek pro klienty, grilovačku pro kolegy nebo promo akci na nový produkt.

V létě i zimě

Člověk si obvykle lehátko představí U vody na sluníčku a s drinkem v ruce, ale díky našemu nedobytnému materiálu jsou naše lehátka ideální na letní i zimní akce. Takže pokud si myslíte, že sezóně, kdy se daly využít, již odzvonilo, tak opak je pravdou. Není nad to si dát drink u sjezdovky a sednout si místo do sněhu pohodlně do lehátka.

Darujte, půjčujte a promujte

Jste často partnery akcí, sponzory či se podílíte charitativně na nějakých projektech? Zkuste letos kromě rollupů i jinou formu reklamy a pošlete do světa svou vlastní chill leháro zónu s obrandovanými lehátky. Ať už se jedná o akci pro děti nebo dospělé vsaďte se, že si své místo najdou všude.

PS: Sedět je vždy pohodlnější než stát. No ne?

 • 20 let zkušeností

  20 let zkušeností

  Nejsme žádní nováčci

 • Showroom v Praze

  Showroom v Praze

  Přijďte se podívat na naší práci

 • Jsme rychlí v dodání

  Jsme rychlí v dodání

  Máme vlastní stroje a výrobu

 • Zakázková výroba

  Zakázková výroba

  Zakázkový textil je naši pýchou

 • Světová výroba

  Světová výroba

  Pouze prověření dodavatelé

 • Česko a Slovensko

  Česko a Slovensko

  Stavte se za námi osobně

Certifikace společnosti

Záleží nám na tom,s kým spolupracujeme. Proto jsme držiteli velkého množství certifikací.

Certifikát - confiance Certifikát - Psi Certifikát - sedex Certifikát - fsc Certifikát - FairWear Foundation Certifikát - pefc Certifikát - sreepur